Uudiskiri

MÄNGUKAVA PILETID

Rahvusooper Estonia alustab uut hooaega

14. augustil

Head teatrisõbrad, Rahvusooper Estonia on suvepuhkuselt tagasi ning valmistub hoogsalt algavaks 113. hooajaks! Alates 1. augustist saab taas kohtuda meie vahvate kassapidajatega ning soetada pileteid meeleolukatele teatrisündmustele. Kassa on avatud T-P 11-19.

Solistid laulavad häält lahti, orkestrandid häälestavad pille ja riietajad sätivad kostüüme, et 14. augustil avada uus hooaeg vaid kümnel korral etenduva Bocki menumuusikaliga „Viiuldaja katusel“. Lisaks toome augustikuus publiku ette veel kolm armastatud muusikali – Loewe’ „Minu veetlev leedi“, Ábrahámi „Savoy ball“ ning Ehala „Buratino“.

Samuti jätkame traditsioonidega: 24. ja 25. augustil toimub Vana Tallinn Gala, mis on sel korral pühendatud lauljate noorele põlvkonnale, ning 2. septembril kirev hooaega tutvustav teatrilaat, mis toimub Estonia teatri õuealal ja on külalistele tasuta.

Estonias näeme!

„Viiuldaja katusel“ augustis viimast korda laval

Augustikuus on viimane võimalus tulla vaatama menukat suvelavastust „Viiuldaja katusel“, seda vaid 10 korral.

Peaosades Mait Malmsten, Helgi Sallo ja Evelin Võigemast või Liina Vahtrik. Dirigeerivad Jüri Alperten, Lauri Sirp või Kaspar Mänd.

Vali välja endale sobiv etendus oma lemmikpeaosalistega SIIN!

LISAINFO

„Minu veetlev leedi“ augustikuus vaid neljal korral

Tänini üheks menukamaks lavateoseks peetud Loewe’ muusikal „Minu veetlev leedi“ etendub augustikuus Rahvusooperis Estonia vaid neljal korral (17., 18., 26. ja 31.08).

Peaosades astuvad üles armastatud näitlejad Hele Kõrve (17. ja 26.08), Janne Ševtšenko (18. ja 31.08), Raivo E. Tamm (17., 18. ja 31.08) ning René Soom (26.08). Dirigeerib Jüri Alperten või Lauri Sirp.

LISAINFO

Ooperimaailma tulevikutähti 

saab nautida nii Tallinnas kui Tartus

Algava hooaja kontsert on pühendatud lauljate noorele põlvkonnale. Lavale astub valik andekaid noori lauljaid nii Eestist kui ka naaberriikidest, kelle karjäär on just tuult tiibadesse saamas.

Lisaks rahvusooperi kuldsele triole – Reigo Tamm, Mehis Tiits ja Raiko Raalik, astuvad lavale Elina NechayevaLaura Teivāne Lätist, Silja Aalto Soomest, Karis TrassModestas Sedlevičius Leedust.  Dirigeerib Vello Pähn.

Noori muusikuid saab tulla kuulama Vana Tallinn Galal 24. augustil Vanemuise kontserdimajas ning 25. augustil 

Rahvusooperis Estonia

LISAINFO

Rahvusvaheline suveöö balletigala 2018

Rahvusvahelisel Suveöö balletigalal saavad Rahvusooper Estonia laval kokku noored tantsijad maailmast (Uus-Meremaa, Ameerika, Euroopa, Venemaa) ning seda vaid 4. ja 5. augustiõhtul, et tuua teieni uus, just neile tantsijatele loodud koreograafia ning esitada pärle klassikalise balleti kullafondist.

Lisaks säravad külalissolistid Allister Madin ja Chloë Réveillon (Opéra National de Paris) ning Elisabetta Formento Cavaier ja Cristiano Principato (Dutch National Ballet). Kunstiline juht Sergei Upkin, koreograaf Oleksii Busko (Ukraina).

LISAINFO

Buratino kutsub kõiki lapsi Rahvusooperisse Estonia

Muusikal „Buratino“ pakub nalja ja põnevust, võludes Olav Ehala tuttavate ja kaunite meloodiate ning Juhan Viidingu väljendusrikaste laulutekstidega. Vaatemängu pakuvad ka Triinu Pungitsa värvilised kostüümid ja lavakujundus. Andres Dvinjaninovi nutikad lavastusnipid ja tekst pakuvad nalja ning panevad inimeseks saamise üle mõtlema nii lapsed kui ka laspsevanemad.

Pakkumised

„Viiuldaja katusel“

15. augustil on uudiskirja lugejatel võimalus vaatama tulla Bocki muusikali „Viiuldaja katusel“, mille peaosades astuvad üles Evelin Võigemast, Mait Malmsten ja Helgi Sallo. Dirigeerib Kaspar Mänd.

Etendusele kehtib uudiskirja lugejatele erihind 12 €. Pileteid müüakse Rahvusooper Estonia kassas märgusõna „uudiskiri“ ütlemisel.

„Minu veetlev leedi“

31. augustil kutsume vaatama F. Loewe’ muusikali „Minu veetlev leedi“. Peaosades on Janne Ševtšenko, Raivo E. Tamm, Väino Puura ning Riina Airenne. Dirigeerib Lauri Sirp.

Etendusele kehtib uudiskirja lugejatele erihind 12 €. Pileteid müüakse Rahvusooper Estonia kassas märgusõna „uudiskiri“ ütlemisel.

Mängukava

August 2018

T, 14. august 19:00 Viiuldaja katusel
K, 15. august 19:00 Viiuldaja katusel
N, 16. august 19:00 Viiuldaja katusel
R, 17. august 19:00 Minu veetlev leedi
L, 18. august 19:00 Minu veetlev leedi
P, 19. august 17:00 Viiuldaja katusel
T, 21. august 19:00 Viiuldaja katusel
K, 22. august 19:00 Viiuldaja katusel
N, 23. august 19:00 Viiuldaja katusel
R, 24. august 19:00

Vana Tallinn Gala  Vanemuise kontserdimajas

R, 24. august 19:00 Savoy ball
L, 25. august 19:00 Vana Tallinn Gala
P, 26. august 12:00 Buratino
P, 26. august 19:00 Minu veetlev leedi
T, 28. august 19:00 Viiuldaja katusel
K, 29. august 19:00 Viiuldaja katusel
N, 30. august 19:00 Viiuldaja katusel
R, 31. august 19:00 Minu veetlev leedi

Vaata lisaks

JAGA UUDISKIRJA
MÄNGUKAVA PILETID

E-POST estonia@opera.ee   PILETITE TELLIMINE E-P 10-17   TEL 683 1210   PILETIINFO

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.