Uudiskiri

 

Estonia ooperisolistid ja orkestrandid

annavad kontserte veebis

Kuni juunikuu lõpuni toob rahvusooper oma kodulehe ja Facebooki vahendusel publikuni lühikontsertide sarja, kus astuvad üles armastatud ooperisolistid ja orkestrandid.

Kontserdid koondavad poole tunni sisse väärt muusikat ning kohtumisi suurepäraste artistidega. Tähistame heliloojate juubeleid, kõlavad katkendid teatri repertuaaris olevatest teostest ning muusikute meelislood.

K 3.06 kell 19.00     

Kui mulle roose kingid sa … Esinevad Reigo Tamm (tenor), Helen Lokuta (metsosopran), Riina Pikani (klaver)

L 6.06 kell 19.00 

Andante grazioso. Esinevad Mari Poll (viiul), Mihkel Poll (klaver)

E 8.06 kell 19.00

Le grand tango. Esinevad Maria Nesterenko (vioola), Olga Kulikova (klaver), Adrian Bravo Lopez (viiul), Liisi Metsvahi (viiul)

N 11.06 kell 19.00

Entr’act. Esinevad Pipilota Neostus (flööt), Eda Peäske (harf), Anto Õnnis (löökpillid), Kentaro Yano (löökpillid), Csaba Zoltan Marjan (löökpillid)

L 13.06 kell 19.00

Käeke sa mulle anna. Esinevad Kadri Kõrvek (sopran), Heldur Harry Põlda (tenor), Raiko Raalik (bass), Riina Pikani (klaver)

K 17.06 kell 19.00

Legend. Lisa Kawasaki (flööt), Francesco Ciarmatori (oboe), Chris Sommer (trompet), Auli Lonks (klaver), Kerstin Tomson (vioola), Maarja Allik (viiul)

LISAINFO

Eeloleval sügishooajal toob rahvusooper publiku ette nii säravad külalissolistid, pidulikud galakontserdid kui ka armastatud ooperi-, muusikali- ja balletipärlid.

6. septembril kutsume Georg Otsa austajaid Pärnu kontserdimajja, et üheskoos tähistada ühe silmapaistvaima Eesti ooperilaulja 100. sünniaastapäeva. Juubelikontserdil Georg Ots 100 on kavas paremik Otsa ooperi- ja operetirepertuaarist. Esinevad Rahvusooper Estonia solistid, koor ja orkester ning Ilja Siltšukov Minskist.

11. ja 13. septembril rõõmustab kodupublikut Ain Anger, kes astub üles Mefisto rollis Gounod’ ooperis „Faust“. Samuti naaseb Estonia lavale Lauri Vasar, keda saab näha 1. ja 3. oktoobril Wagneri ooperis „Tannhäuser“.

Kõiki balletisõpru ootame 9. ja 23. septembril nautima ajatut meistriteost „Romeo ja Julia“, mis esietendus Toomas Eduri lavastuses 2019. aastal. 11. ja 24. oktoobril etendub aga klassikalise balleti tippteos „Luikede järv“, mis pakub unustamatu elamuse romantika, virtuoosse tantsukunsti ja Tšaikovski imelise muusika kooslusest.

Käesoleval hooajal esietendunud Lehári operetti „Krahv Luxemburg on võimalik vaatama tulla 2., 10. ja 24. septembril, 10. ja 27. oktoobril, 19. ja 24. novembril ning 4., 6., ja 28. detsembril. 29. oktoobril jõuab aga taas rahvusooperi lavale üks maailma populaarsemaid muusikale – Loewe’i „Minu veetlev leedi“.

JAGA UUDISKIRJA
MÄNGUKAVA PILETID

E-POST info@opera.ee   PILETITE TELLIMINE E-P 10-17   TEL 683 1210   PILETIINFO

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.