Turundus

Kristi Roost, turundus- ja kommunikatsioonijuht, 683 1242, kristi.roost@opera.ee
Pille Riin Pettai
, reklaamijuht, 683 1319 pilleriin.pettai@opera.ee
Rein Mikk, projektijuht, 683 1311 rein@opera.ee
Liina Viru, kirjandustoimetaja, 683 1240 liina.viru@opera.ee
Tuuli Potik, noortetöö juht, 683 1323, 55 59 1032 tuuli.potik@opera.ee
Reili Evart, graafiline disainer, 683 1241 reili.evart@opera.ee
Stina Vürmer, digiturunduse spetsialist, 683 1306 stina.vurmer@opera.ee
Lisanna Männilaan, kommunikatsioonispetsialist, 683 1317 lisanna@opera.ee
Alisson Kruusmaa, arhiivi toimetaja, 683 1227 alisson.kruusmaa@opera.ee

Müük
Anu Põrk, müügijuht, 683 1318, anu@opera.ee
Eve Paasik, vanem müügispetsialist, 683 1288 eve@opera.ee
Katrine Mandriks, müügispetsialist, 683 1260 estonia@opera.ee
Jana Kiho-Dreymanis, kassapidaja, 683 1215
Maive Kose-Petrov, kassapidaja, 683 1215

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.