Turundus

Rein Mikk   turundusjuht   6831 242   rein.mikk@opera.ee
Marion Leppik   kommunikatsioonijuht    6831 317, 5556 7833   marion.leppik@opera.ee
Elise Kütt   reklaamijuht   6831 319   elise.kytt@opera.ee
Pille Riin Pettai   reklaamijuht (lapsehoolduspuhkusel)
Liina Viru   kirjandustoimetaja   6831 240   liina.viru@opera.ee
Tuuli Potik   noortetöö juht   6831 323   tuuli.potik@opera.ee
Reili Evart   graafiline disainer   6831 241   reili.evart@opera.ee
Stina Vürmer   digiturunduse spetsialist   6831 306   stina.vyrmer@opera.ee

Müük
Kristel Ruubel   
müügijuht   kristel.ruubel@opera.ee
Eve Paasik   vanem müügispetsialist   6831 288   eve@opera.ee
Katrine Mandriks   müügispetsialist   6831 260   estonia@opera.ee
Jana Kiho-Dreymanis   kassapidaja   683 1215
Maive Kose-Petrov   kassapidaja   6831 215

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.