Suvine teatripäev Estonias

Rahvusooper Estonia kutsub lapsi külla sügisel 100-aastaseks saavasse väärikasse Estonia majja!

Juba mitmeid aastaid on tavaks, et suviti ootab Rahvusooper Estonia lapsi suvel laagrisse. Et Estonia laagrid on väga populaarsed ning kõik soovijad sinna alati ei pääsegi, otsustasime sel aastal kahe pika laagri asemel teha hoopis kümme lühikest laagrit – nii saavad kõik teatrihuvilised lapsed juubelihooajal Estonia maja külastada.

5.-9.08 ootame lapsi vanuses 7-12 veetma toredat suvist päeva Rahvusooper Estonias! Iga päev algab laste omavahelise tutvumisega, millele järgnevad nii laulu- kui ka tantsutunnid. Päeva jooksul õpitakse läbi erinevate teatriseikluste lähemalt tundma Estonia maja ning päeva lõpuks osalevad kõik lapsed ühe lühinäidendi ettevalmistamises ja ettekandes. Kuigi ülesehituselt on päevad sarnased, siis sisuliselt on teemad siiski erinevatel päevadel erinevad ning soovi korral saab laps ka mitmel järjestikusel päeval meie majja tulla, et jälle uute sõpradega uusi teatrirõõme avastada.

Päev teatris algab kell 9.00 ja lõppeb kell 17.00, ühe päeva hind on 18 eurot ning hinna sisse kuulub lisaks kõigi tegevuste jaoks tarvilikele materjalidele ka lõunasöök.

Suvisele teatripäevale registreerimine ja lisainfo aadressil junior@opera.ee või telefonil 683 1323.

Olete oodatud!

 

Mõningad pildid juunikuus toimunud teatripäevadest:

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.