Osatäitjad

Mängukavas ja osatäitjate nimekirjas võib ette tulla muudatusi!

SEPTEMBER 2017

R, 22. september kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 22. september kell 19.00 Esietendus!
PILVEDE VÄRVID Puuri ooper
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Jassi Zahharov, Helen Lokuta, Janne Ševtšenko, Mati Turi, Juuli Lill, Priit Volmer, Ita Ever (Eesti Draamateater) jt

L, 23. september kell 19.00
GISELLE Adami ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Luana Georg, Sergei Upkin, Marita Weinrank jt

P, 24. september kell 17.00
PILVEDE VÄRVID Puuri ooper
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Rauno Elp, Triin Ella, Kristel Pärtna, Mati Turi, Aule Urb, Andres Köster, Ester Pajusoo (Eesti Draamateater) jt

T, 26. september kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Sepo Seeman, Kaarel Targo, Kaire Vilgats, Jassi Zahharov, Mart Madiste, Aare Saal jt

K, 27. september kell 19.00
BAJADEER Minkuse ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Alena Shkatula, Kealan McLaughlin jt

N, 28. september kell 19.00 Voldemar Kuslap 80!
TSIRKUSPRINTSESS Kálmáni operett
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Janne Ševtšenko René Soom, Kadri Kipper, Urmas Põldma, Väino Puura, Mart Laur, Mart Madiste jt

R, 29. september kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 29. september kell 19.00
GISELLE Adami ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Luana Georg, Sergei Upkin, Marita Weinrank jt

L, 30. september kell 19.00 Soodustus pensionäridele 40%!
PILVEDE VÄRVID Puuri ooper
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Rauno Elp, Helen Lokuta, Janne Ševtšenko, Mati Turi, Juuli Lill, Priit Volmer, Ita Ever (Eesti Draamateater) etc

 

OKTOOBER 2017

P, 1. oktoober kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: René Soom, Mikk Jürjens, Juuli Lill, Jassi Zahharov, Mart Madiste, Aare Saal jt.

K, 4. oktoober kell 19.00
SAVOY BALL Ábrahámi operett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Janne Ševtšenko, Priit Volmer, Kadri Kipper, Urmas Põldma, Juuli Lill, Tõnu Kilgas jt.

N, 5. oktoober kell 19.00
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Patrick Foster, Jevgeni Grib, Marita Weinrank, Anatoli Arhangelski, Carlos Garcia, Carlos Campo Vecino jt.

R, 6. oktoober kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 6. oktoober kell 19.00 Soodustus pensionäridele 40%!
RINALDO Händeli ooper
Dirigent: Andres Mustonen
Osades: Monika-Evelin Liiv, Mati Turi, Helen Lokuta, Rauno Elp, Helen Lepalaan, Juuli Lill jt.

L, 7. oktoober kell 19.00
ONEGIN Cranko ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Alena Shkatula, Kealan McLaughlin, Nanae Maruyama, Andrea Fabbri, Jevgeni Grib jt.

K, 11. oktoober kell 19.00
ONEGIN Cranko ballett
Dirigent:Kaspar Mänd
Osades: Luana Georg, Anatoli Arhangelski, Eve Andre-Tuga, Sergei Upkin, Oliver Jahelka jt.

N, 12. oktoober kell 19.00 külalistena Elisabeth Teige ja Ivar Gilhuus!
LENDAV HOLLANDLANE Wagneri ooper
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Rauno Elp, Priit Volmer, Elisabeth Teige, Ivar Gilhuus, Helen Lokuta, Mart Madiste jt.

R, 13. oktoober kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 13. oktoober kell 19.00
LINNUKAUPLEJA Zelleri operett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Urmas Põldma, Kadri Kipper, Andres Köster, Janne Ševtšenko, Jassi Zahharov, Mart Madiste jt.

L, 14. oktoober kell 19.00
FIGARO PULM Mozarti ooper
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Kristel Pärtna, René Soom, Heli Veskus, Aare Saal, Juuli Lill, Priit Volmer jt.

P, 15. oktoober kell 12.00
COPPÉLIA Delibes’i ballett
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Marta Navasardyan, Patrick Foster, Vitali Nikolajev jt.

K, 18. oktoober kell 19.00
COPPÉLIA Delibes’i ballett
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Eve Andre-Tuga, Sergei Upkin, Vitali Nikolajev jt.

N, 19. oktoober kell 19.00 külalisena Mikheil Sheshaberidze!
AIDA Verdi ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Aile Asszonyi, Mikheil Sheshaberidze, Monika-Evelin Liiv, Jassi Zahharov, Priit Volmer, Märt Jakobson jt.

R, 20. oktoober kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 20. oktoober kell 19.00
TSIRKUSPRINTSESS Kálmáni operett
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Helen Lokuta, René Soom, Andero Ermel, Kadri Kipper, Väino Puura, Mart Laur jt.

L, 21. oktoober kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Sepo Seeman, Kaarel Targo, Kaire Vilgats, Rauno Elp, Urmas Põldma, Aare Saal jt.

L, 21. oktoober kell 19.00 Soodustus pensionäridele 40%!
BAJADEER Minkuse ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Alena Shkatula, Kealan McLaughlin, Ekaterina Oleynik jt.

P, 22. oktoober kell 17.00 külalisena Mikheil Sheshaberidze!
AIDA Verdi ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Aile Asszonyi, Mikheil Sheshaberidze, Monika-Evelin Liiv, Jassi Zahharov, Priit Volmer, Mart Laur jt.

R, 27. oktoober kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 27. oktoober kell 19.00
SAVOY BALL Ábrahámi operett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Janne Ševtšenko, René Soom, Kristina Vähi, Märt Avandi, Juuli Lill, Väino Puura jt.

L, 28. oktoober kell 19.00
PILVEDE VÄRVID Puuri ooper
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Jassi Zahharov, Triin Ella, Kristel Pärtna, Mati Turi, Aule Urb, Andres Köster, Ester Pajusoo jt.

P, 29. oktoober kell 17.00
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Patrick Foster, Jevgeni Grib, Marita Weinrank, Anatoli Arhangelski, Carlos Garcia, Carlos Campo Vecino jt.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, kui soovid teatri tegemistega
kursis olla. Värske info ning heade pakkumistega
uudiskiri saadetakse reeglina välja kord kuus.