• kava-header

Osatäitjad

Mängukavas ja osatäitjate nimekirjas võib ette tulla muudatusi!

VEEBRUAR 2017

R, 17. veebruar kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 17. veebruar kell 19.00
FIGARO PULM Mozarti ooper
Dirigent: Risto Joost
Osades: Elina Shimkus, René Soom, Heli Veskus, Rauno Elp, Juuli Lill, Märt Jakobson jt

L, 18. veebruar kell 19.00
BALLETIÕHTU Eduri/Härmi/Fokini lühiballetid
Lavastuse muusika CD-lt

L, 18. veebruar kell 19.00
„KULDNE KLASSIKA. BEETHOVEN“: RAHVUSOOPER ESTONIA SÜMFOONIAORKESTER
Dirigent: Vello Pähn
Solistid Elena Bražnik, Aule Urb, Juhan Tralla ja Märt Jakobson

P, 19. veebruar kell 17.00 Soodustus pensionäridele 40%
ARMUJOOK Donizetti ooper
Dirigent: Arvo Volmer
Osades: Cataldo Caputo, Kristel Pärtna, Aare Saal, Rauno Elp, Olga Zaitseva jt

T, 21. veebruar kell 19.00
PRINTS JA KERJUS Pajusaare/Ilvese/Puustusmaa ooper
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Andres Köster, Urmas Põldma, René Soom, Rauno Elp, Mart Madiste, Triin Ella jt

K, 22. veebruar kell 19.00
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski, Eneko Amoros, Jevgeni Grib, Marika Muiste jt

L, 25. veebruar kell 19.00
FIGARO PULM Mozarti ooper
Dirigent: Risto Joost
Osades: Kristel Pärtna, Jevgeni Chrebtov, Heli Veskus, Aare Saal, Helen Lokuta, Priit Volmer jt

P, 26. veebruar kell 17.00
LUIKEDE JÄRV Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Alena Shkatula, Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski jt

MÄRTS 2017

K, 1. märts kell 14.00 Vanemuise teatris!
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Oliver Jahelka, Jevgeni Grib, John Rhys Halliwell, Sergei Upkin, Marta Navasardyan jt

K, 1. märts kell 19.00 Vanemuise teatris!
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski, Eneko Amoros, Jevgeni Grib, Marika Muiste jt

K, 1. märts kell 19.00
SAVOY BALL Ábrahámi operett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Janne Ševtšenko, René Soom, Kadri Kipper, Urmas Põldma, Juuli Lill, Tõnu Kilgas jt

N, 2. märts kell 19.00
AIDA Verdi ooper
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Alisa Gitsba, Avgust Amonov, Agnieszka Rehlis, Aare Saal, Priit Volmer jt

R, 3. märts kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 3. märts kell 19.00 Soodustus pensionäridele 40%
MODIGLIANI – NEETUD KUNSTNIK Eduri/Aintsi ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Anatoli Arhangelski, Alena Shkatula, Bruno Micchiardi, Marita Weinrank jt

L, 4. märts kell 19.00
SILVA Kálmáni operett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Helen Lokuta, René Soom, Urmas Põldma, Väino Puura, Kristina Vähi, Raivo E. Tamm jt

P, 5. märts kell 17.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent:
Osades: Sepo Seeman, Kaarel Targo, Juuli Lill, Oliver Kuusik, Mart Madiste, Rauno Elp jt

K, 8. märts kell 19.00
RAHVUSOOPERI NAISTEPÄEVAKONTSERT
Tallinna raekojas
Pilet 15/10 €

K, 8. märts kell 19.00 ERR salvestab!
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski, Eneko Amoros, Jevgeni Grib, Marika Muiste jt

N, 9. märts kell 19.00 ERR salvestab!
TANNHÄUSER Wagneri ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Jyrki Anttila, Heli Veskus, Lauri Vasar, Märt Jakobson, Oliver Kuusik, Jassi Zahharov jt

R, 10 märts kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 10. märts kell 19.00 ERR salvestab!
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski, Eneko Amoros, Jevgeni Grib, Marika Muiste jt

L, 11. märts kell 19.00 ERR salvestab!
TANNHÄUSER Wagneri ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Jyrki Anttila, Heli Veskus, Lauri Vasar, Märt Jakobson, Oliver Kuusik, Jassi Zahharov jt

P, 12. märts kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: René Soom, Kaarel Targo, Kaire Vilgats, Oliver Kuusik, Urmas Põldma, Aare Saal jt

K, 15. märts kell 19.00
MINU VEETLEV LEEDI Loewe’ muusikal
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Janne Ševtšenko, Raivo E. Tamm, Väino Puura, Riina Airenne, Helgi Sallo, Mart Laur jt

N, 16. märts kell 12.00
PRINTS JA KERJUS Pajusaare/Ilvese/Puustusmaa ooper
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Andres Köster, Urmas Põldma, Jassi Zahharov, Aare Saal, Mart Madiste, Juuli Lill jt

N, 16. märts kell 19.00
FIGARO PULM Mozarti ooper
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Kristel Pärtna, René Soom, Marie Fajtová, Rauno Elp, Helen Lokuta, Märt Jakobson jt

R, 17. märts kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 17. märts kell 19.00
LUIKEDE JÄRV Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Ekaterina Oleynik, Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski jt

L, 18. märts kell 19.00
CARMEN Bizet’ ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Oksana Volkova, Michael Wade Lee, Albina Kotšetova, Jassi Zahharov, Janne Ševtšenko, Kadri Kipper jt

P, 19. märts kell 17.00
UINUV KAUNITAR Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Luana Georg, Sergei Upkin jt

K, 22. märts kell 19.00 Soodustus pensionäridele 40%
CARDILLAC Hindemithi ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Rauno Elp, Helen Lepalaan, Jyrki Anttila, Mart Laur, Sergiu Saplacan, Heli Veskus, Pavlo Balakin jt

N, 23. märts kell 19.00
UINUV KAUNITAR Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Alena Shkatula, Denis Klimuk jt

R, 24. märts kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 24. märts kell 19.00
CARDILLAC Hindemithi ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Rauno Elp, Helen Lepalaan, Jyrki Anttila, Mart Laur, Sergiu Saplacan, Heli Veskus, Pavlo Balakin jt

L, 25. märts kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Sepo Seeman, Mikk Jürjens, Juuli Lill, Jassi Zahharov, Mart Madiste, Aare Saal jt

L, 25. märts kell 19.00
KRATT Tubina ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Oliver Jahelka, Jevgeni Grib, John Rhys Halliwell, Sergei Upkin, Marta Navasardyan jt

P, 26. märts kell 17.00
SAVOY BALL Ábrahámi operett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Pirjo Jonas, René Soom, Kadri Kipper, Märt Avandi, Juuli Lill, Väino Puura jt

N, 30. märts kell 19.00
AIDA Verdi ooper
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Heli Veskus, Michael Wade Lee, Monika-Evelin Liiv, Aare Saal, Pavlo Balakin, Mart Laur jt

R, 31. märts kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 31. märts kell 19.00
LUIKEDE JÄRV Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Ekaterina Oleynik, Denis Klimuk, Ali Urata jt

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, kui soovid teatri tegemistega kursis olla.

Värske info ning heade pakkumistega uudiskiri saadetakse reeglina välja kord kuus.

Vaata Youtube kanalit