• kava-header

Osatäitjad

Mängukavas ja osatäitjate nimekirjas võib ette tulla muudatusi!

APRILL 2017

R, 21. aprill kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: René Soom, Mikk Jürjens, Kaire Vilgats, Oliver Kuusik, Mart Madiste, Rauno Elp jt

R, 21. aprill kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 21. aprill kell 19.00
GISELLE Adami ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Alena Shkatula, Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski jt

L, 22. aprill kell 19.00
TOSCA Puccini ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Heli Veskus, Mario Zhang, Jassi Zahharov, Priit Volmer, René Soom, Mart Madiste jt

P, 23. aprill kell 17.00
UINUV KAUNITAR Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Marta Navasardyan, Sergei Upkin jt

T, 25. aprill kell 19.00 Koostöös EMTA ooperistuudioga!
CYRANO DE BERGERAC Tambergi ooper
Dirigent: Aivo Välja
Osades: Raiko Raalik, Mehis Tiits, Anu-Mari Uuspõld, Janari Jorro, Edgar Tron, Grete Oolberg jt

K, 26. aprill kell 19.00 Koostöös EMTA ooperistuudioga!
CYRANO DE BERGERAC Tambergi ooper
Dirigent: Aivo Välja
Osades: Andreas Väljamäe, Mehis Tiits, Anu-Mari Uuspõld, Matti Torhamo, Edgar Tron, Grete Oolberg jt

N, 27. aprill kell 19.00
BAJADEER Minkuse ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Alena Shkatula, Elisabetta Formento, Denis Klimuk jt

R, 28. aprill kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 28. aprill kell 19.00
LENDAV HOLLANDLANE Wagneri ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Aleksandr Krasnov, Priit Volmer, Elisabeth Teige, Kevin Ray, Juuli Lill, Oliver Kuusik jt

L, 29. aprill kell 19.00
RAHVUSVAHELISE TANTSUPÄEVA GALA
Kunstiline juht Toomas Edur

P, 30. aprill kell 17.00
FIGARO PULM Mozarti ooper
Dirigent: Risto Joost
Osades: Kristel Pärtna, René Soom, Heli Veskus, Rauno Elp, Helen Lokuta, Märt Jakobson jt

MAI 2017

K, 3. mai kell 12.00
KARLSSON KATUSELT Lindgreni/Wimbergi/Aintsi muusikal
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Sepo Seeman, Mikk Jürjens, Juuli Lill, Jassi Zahharov, Urmas Põldma, Rauno Elp jt

K, 3. mai kell 19.00
GISELLE Adami ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Alena Shkatula, Denis Klimuk, Anatoli Arhangelski, Elisabetta Formento jt

N, 4. mai kell 19.00
TSIRKUSPRINTSESS Kálmáni operett
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Helen Lokuta, René Soom, Andero Ermel, Kadri Kipper, Jassi Zahharov, Mart Laur jt

R, 5. mai kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 5. mai kell 19.00
ONEGIN Cranko ballett
Dirigent: Jüri Alperten

L, 6. mai kell 19.00
TOSCA Puccini ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Heli Veskus, Mario Zhang, Rauno Elp, Priit Volmer, René Soom, Mart Madiste jt

P, 7. mai kell 17.00
ONEGIN Cranko ballett
Dirigent: Vello Pähn

K, 10. mai kell 12.00
PIPI PIKKSUKK Vinteri/Raudmäe muusikal
Dirigent: Priit Aimla
Osades: Ingel Marlen Mikk, Aare Kodasma, Agnes Aaliste, Angelika Mikk, Liina Tennosaar, Egon Nuter jt

N, 11. mai kell 19.00
LUIKEDE JÄRV Tšaikovski ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Ekaterina Oleynik, Denis Klimuk jt

R, 12. mai kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 12. mai kell 17.30
RINALDO Händeli ooper
Dirigent: Andres Mustonen
Osades: Annaliisa Pillak, Oliver Kuusik, Helen Lokuta, Aare Saal, Helen Lepalaan, Juuli Lill jt

L, 13. mai kell 19.00
GISELLE Adami ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Luana Georg, Sergei Upkin, Bruno Micchiardi, Marita Weinrank jt

P, 14. mai kell 12.00 Soodustus pensionäridele 40%
PIPI PIKKSUKK Vinteri/Raudmäe muusikal
Dirigent: Priit Aimla
Osades: Merit Männiste, Aare Kodasma, Maris Liloson, Angelika Mikk, Riina Airenne, Raivo E. Tamm jt

P, 14. mai kell 19.00
TSIRKUSPRINTSESS Kálmáni operett
Dirigent: Jüri Alperten
Osades: Janne Ševtšenko, René Soom, Andero Ermel, Kadri Kipper, Väino Puura, Mart Laur jt

N, 18. mai kell 19.00
BAJADEER Minkuse ballett
Dirigent: Lauri Sirp
Osades: Nanae Maruyama, Elisabetta Formento, Sergei Upkin jt

R, 19. mai kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 19. mai kell 19.00
LENDAV HOLLANDLANE Wagneri ooper
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Rauno Elp, Priit Volmer, Heli Veskus, Jyrki Anttila, Juuli Lill, Mart Madiste jt

L, 20. mai kell 19.00
LUIKEDE JÄRV Tšaikovski ballett
Dirigent: Vello Pähn
Osades: Alena Shkatula, Denis Klimuk jt

P, 21. mai kell 12.00
PIPI PIKKSUKK Vinteri/Raudmäe muusikal
Dirigent: Priit Aimla
Osades: Merit Männiste, Aare Kodasma, Maris Liloson, Angelika Mikk, Riina Airenne, Raivo E. Tamm jt

N, 25. mai kell 19.00
GISELLE Adami ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Luana Georg, Sergei Upkin, Bruno Micchiardi jt

R, 26. mai kell 17.30
EKSKURSIOON TEATRIMAJAS
Eesti keeles

R, 26. mai kell 19.00 Esietendus!
LINNUKAUPLEJA Zelleri operett
Dirigent: Lauri Sirp

L, 27. mai kell 19.00
ONEGIN Cranko ballett
Dirigent: Vello Pähn

P, 28. mai kell 17.00
LINNUKAUPLEJA Zelleri operett
Dirigent: Lauri Sirp

E, 29. mai kell 19.00
TALLINNA BALLETIKOOLI GALA

T, 30. mai kell 19.00
LINNUKAUPLEJA Zelleri operett
Dirigent: Kaspar Mänd

K, 31. mai kell 19.00
LUIKEDE JÄRV Tšaikovski ballett
Dirigent: Kaspar Mänd
Osades: Alena Shkatula, Denis Klimuk jt

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, kui soovid teatri tegemistega kursis olla.

Värske info ning heade pakkumistega uudiskiri saadetakse reeglina välja kord kuus.

Vaata Youtube kanalit