Noorte balletiklubi esimene kohtumine

balletiklubi_FB

 

Eesti Rahvusballett kutsub 27. veebruaril kell 17.30 kõiki huvilisi Estonia talveaeda noorte balletiklubi esimesele kohtumisele.

Kokkusaamine on pühendatud kaasaegsele balletile „Medea“, mis etendub samal õhtul kell 19.00 Estonia teatrisaalis. Kohale tulevad ja „Medeast“ räägivad Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur, endine baleriin ja balletipedagoog Tiiu Randviir, ning Eesti Rahvusballeti solistid Luana Georg ja Sergei Upkin.

Balletiklubi on loodud Eesti Rahvusballeti kunstilise juhi Toomas Eduri algatusel. “Mul on väga hea meel, et lõpuks ometi on saanud teoks minu kauaaegne unistus, tutvustada balletifännidele lähemalt meie truppi, tööd ja tegemisi,” sõnas Edur. Balletiklubi hakkab kokku saama iga paari kuu tagant. Balletiklubisse kutsutakse külalisi rääkima erinevatest ballettidest ja arutletakse koos nende üle. Balletiklubi on peamiselt suunatud noortele vanuses 15-26, kuid oodatud on kõik asjast huvitatud!

Event Facebookis: https://www.facebook.com/events/1409467752687051/

Noorte balletiklubi on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: http://goo.gl/forms/FJtzO5hVjI

Etendusele „Medea“ on pileteid võimalik osta siit: http://www.opera.ee/lavastus/medea/, õpilaspileti ettenäitamisel kehtib 50% soodustus.

Oled oodatud, balletisõber!

Lisainfo:
Tuuli Potik
Noortetöö juht
Rahvusooper Estonia
junior@opera.ee
55591032

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.