Lavatehniline ja -teenindav personal

Taivo Pahmann, tehnikadirektor, tel  6831 250, taivo@opera.ee
Liisa Liksor, produtsent, tel 6831 347, liisa.liksor@opera.ee
Karl Mikk, lavastuse tehniline produtsent, tel 6831 251, karl.mikk@opera.ee
Ants Vaalma, lava elektroonikainsener ants@opera.ee
Aivar Kärner, vaneminsener-mehaanik
Hedvig Tahlfeldt, ostujuht hedvig@opera.ee
Enn Lutterus
, telekommunikatsiooni insener, enn@opera.ee
Andres Hamburg, IT spetsialist, 6831 219 ahamburg@opera.ee

Heli- ja video:
Kalev Timuska, heliala juhataja, 6831 273 kalev@opera.ee
Paavo Piiparinen, helirežissöör, 6831 270 paavo.piiparinen@opera.ee
Paula Maria Vahtra, videotehnik
Siim Hiob, helitehnik
Lehar Lepler, helitehnik
Andro Urb, helitehnik

 

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, kui soovid teatri tegemistega
kursis olla. Värske info ning heade pakkumistega
uudiskiri saadetakse reeglina välja kord kuus.