Vana Tallinn Gala

Liviko esitleb:

24. augustil 2018 Vanemuise kontserdimajas
25. augustil 2018 Rahvusooperis Estonia

Solistid: Laura Teivāne (sopran, Läti Rahvusooper), Silja Aalto (sopran, Soome), Modestas Sedlevičius (bariton, Leedu), Reigo Tamm (tenor), Mehis Tiits (tenor), Raiko Raalik (bass)
Rahvusooper Estonia orkester ja koor

Algava hooaja kontsert on pühendatud lauljate noorele põlvkonnale. Lavale astub valik andekaid noori lauljaid nii Eestist kui ka naaberriikidest, kelle karjäär on just tuult tiibadesse saamas. Tunnustus rahvusvahelistel konkurssidel on toonud nad Euroopa ooperimajade tähelepanu keskpunkti. Laura Teivāne on 2017. aasta Klaudia Taevi nimelise lauljate konkursi finalist, keda on tunnustatud tema kõrge ja kõlava sopranihäälele ning särava lavalise sarmi pärast.
Modestas Sedlevičius on Virgilijus Noreika nimelise konkursi II koha laureaat (2017) ning teinud oma debüüdi ka Milano La Scalas. Tegemist on talendi ja äärmiselt võimeka baritoniga, kelle repertuaar ulatub virtuoossetest Rossini aariatest dramaatiliste Verdi rollideni. Silja Aalto võitis 2017. aasta aprillis PLMF lauluvõistlusel II koha ning hooajal 2017/18 võis teda kuulda laulmas Estonias Krahvinna rolli Mozarti ooperis „Figaro pulm“. Reigo Tamm on laulnud mitmeid olulisi rolle nii Vanemuise kui ka Estonia laval ning on Kristallkingakese laureaat 2018. Mehis Tiits ja Raiko Raalik on Rahvusooper Estonia stipendiaadid alates hooajast 2017/18 ning mõlemad on sel hooajal teinud debüüdi Donizetti ooperi „Armujook“ peaosades.

  • Kestus 2 h 10 min, üks vaheaeg

Toimumise ajad

  • R, 24. august 2018 / 19:00

    25 - 31 €. Vanemuise kontserdimajas

  • L, 25. august 2018 / 19:00

    J-hind. 26-44 €

Veel

Osatäitjad

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.