SEB publikupreemia 2017

Alates 2011. aastast annab Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank välja publikupreemiad ooperisolistidele: neist üks läheb parimale koosseisulisele naissolistile ja teine meessolistile. Võitjad selguvad vaatajahääletuse tulemusena ja kumbki publiku lemmik saab rahalise preemia 2000 euro väärtuses. Teatrikülastajad saavad anda hääle oma lemmikule, kui külastavad Estonia teatri etendusi 1.-26. märtsini. Etenduste ja osatäitjate nimekiri: Osatäitjad.

Kohapeal tuleb täita ankeet ja postitada see teatri fuajees asuvasse SEB publikupreemia postkasti hiljemalt 26. märtsil toimuva “Savoy balli” lõpuks. Rahvusooperi ja SEB komisjon teeb hääletusankeetidest kokkuvõtte hiljemalt 29. märtsil. Preemiad antakse pidulikult üle 30. märtsil ooperi „Aida“ etendusel.

Kõikide ankeedi täitjate vahel loosib Rahvusooper Estonia 29. märtsil välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Võitjatega võetakse ühendust hiljemalt 3. aprillil ja nende nimed avaldatakse Estonia kodulehel.

NB!
• Arvesse lähevad ankeedid, mille kõik väljad on korrektselt täidetud.
• Iga ankeediga saab hääle anda ühe naissolisti ja ühe meessolisti poolt.
• Iga teatrikülastaja saab täita ainult ühe ankeedi.
• Rikutud ja/või mittenõuetekohaselt täidetud ankeedid ei lähe arvesse ja ei osale loosimisel.
• Eelmise kolme aasta laureaadid (2014: Juuli Lill ja René Soom; 2015: Helen Lokuta ja Oliver Kuusik; 2016: Heli Veskus ja Jassi Zahharov) hääletusel ei osale.
• Estonia koosseisulised töötajad ei saa publikupreemia hääletusel ja loosimisel osaleda.

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.