SEB publikupreemia 2018

Alates 2011. aastast annab Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank välja publikupreemiad ooperisolistidele: neist üks läheb parimale koosseisulisele naissolistile ja teine meessolistile. Võitjad selguvad vaatajahääletuse tulemusena ja kumbki publiku lemmik saab rahalise preemia 2000 euro väärtuses. Teatrikülastajad saavad anda hääle oma lemmikule, kui külastavad Estonia teatri etendusi 3.-29. märtsini. Etenduste ja osatäitjate nimekiri: Osatäitjad

Kohapeal tuleb täita ankeet ja postitada see teatri fuajees asuvasse SEB publikupreemia postkasti hiljemalt 29. märtsil toimuva “Savoy balli” lõpuks. Rahvusooperi ja SEB komisjon teeb hääletusankeetidest kokkuvõtte hiljemalt 4. aprillil. Preemiad antakse pidulikult üle 6. aprillil ooperi „Tosca“ etendusel.

Kõikide ankeedi täitjate vahel loosib Rahvusooper Estonia 5. aprillil välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Võitjatega võetakse ühendust hiljemalt 9. aprillil ja nende nimed avaldatakse Estonia kodulehel.

NB!
• Arvesse lähevad ankeedid, mille kõik väljad on korrektselt täidetud.
• Iga ankeediga saab hääle anda ühe naissolisti ja ühe meessolisti poolt.
• Iga teatrikülastaja saab täita ainult ühe ankeedi.
• Rikutud ja/või mittenõuetekohaselt täidetud ankeedid ei lähe arvesse ja ei osale loosimisel.
• Eelmise kolme aasta laureaadid ( 2015: Helen Lokuta ja Oliver Kuusik; 2016: Heli Veskus ja Jassi Zahharov; 2017 Janne Ševtšenko ja Priit Volmer) hääletusel ei osale.
• Estonia koosseisulised töötajad ei saa publikupreemia hääletusel ja loosimisel osaleda.

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.