Päikesekuningast Kratini

Haridusprojekt “Päikesekuningast Kratini ehk balletiajaloo kiirkursus”

Haridusprojekt “Päikesekuningast Kratini ehk balletiajaloo kiirkursus” toimub balleti proovisaalis ja keskendub balleti ajaloo tutvustamisele koos näidetega. Lisaks solistide poolt ette kantud tantsukatkenditele, näidatakse kostüüme ja selgitatakse, miks need just sellised peavad olema ning kuidas nad valmivad. Projekti viivad läbi programmijuht, rahvusballeti solistid ja klaverisaatja ning see on mõeldud õpilastele algkoolist gümnaasiumini. Kui projekt seotakse etendusega, tutvustatakse lastele ka etenduse sisu. Tere tulemast retkele Päikesekuninga õukonnast tänapäeva balletini!

NB! Proovisaalis ollakse sokkis.

Sissepääs Rahvusooper Estonia infolauast, kuhu pääseb maja Pärnu mnt. poolses küljes asuvast Draamateatripoolsest uksest. Täpsem asukoht on märgitud ka siin: http://www.opera.ee/kontakt/

Palume lastel joonistada ja kirjutada, mida nähti ja kuuldi. Tööd palume tuua või saata aadressil: Rahvusooper Estonia, Estonia pst 4, Tallinn 10148, hiljemalt 1. maiks 2018. Suve algul autasustatakse parimaid joonistajaid/kirjutajaid ja pannakse välja näitus.

  • Kestus 1 tund
  • Vanusele 10-18
  • Hind 7 €, juhul kui projekt seotakse balletietenduse vaatamisega, maksab ühine pilet kokku 20 €.
  • Ainult tellimisel: junior@opera.ee

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.