Estonia ball – täna õhtul Imre Kálmán

31. detsembril 2018 Rahvusooperis Estonia

Seekordse balli meeleolu on haaratud operetikuninga Imre Kálmáni särtsakast muusikast ja tema eluseiklustest. Ballikülalised saavad eksklusiivse võimaluse näha katkendit jaanuaris esietenduvast kaheosalisest kontsertetendusest Imre Kálmáni elust, loomingust ja armastusest, milles kõlavad muusikalood pakuvad kindlasti meeldivat äratundmisrõõmu. Peaosades Rahvusooper Estonia opereti legendaarsed suurkujud: Imre Kálmáni rollis Hans Miilberg ja tema abikaasa Vera rollis Helgi Sallo. Avatud on Ooperirestoran ja kohvikud, tantsida saab suure sümfooniaorkesti saatel või diskol Club Colombinas ning glamuuri lisavad Estonian Dream Big Band, Kaire Vilgats ja Kalle Sepp. Tule ja naudi elegantset pidu Rahvusooper Estonia aastalõpuballil!

Lavastusmeeskond

Dirigent: Lauri Sirp Lavastaja ja idee autor: Jaak Jõekallas Kunstnik: Reili Evart Koreograaf: Hedi Pundonen Kostüümid: Ülle Kogerman
  • Pakume võimalust ette tellida toidulaud terveks õhtuks Estonia restorani, mis asub talveaias (kl 18.30–01.00). Hind 120 €/inimene (menüü lisatud), avatud ka baar. Sisenemine talveaia uksest.
  • Kui soovite lisaks nautida ka balliprogrammi, siis maksab balli eeskava ja tantsupilet kokku  45–76 € eraldi tantsupilet 30 €.
  • Pakume võimalust ette tellida külmad suupisted, mida serveeritakse Sinises saalis. Hind 35 €, alates 1. novembrist 45 €. Hinnas ei sisaldu alkohoolsed joogid. (menüü lisatud)
  • Laua tellimiseks võtke ühendust 6831210estonia@opera.ee
  • Riietus: tume ülikond.
 

Toimumise ajad

  • E, 31. detsember 2018 / 19:30

    L-hind. 45-76 €.

Veel

Osatäitjad

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.