Rahvusooper Estonia aastalõpukontsert

31. detsembril 2020 Rahvusooperis Estonia

Dirigent: Arvo Volmer
Lavastajad: Neeme Kuningas, Jaak Jõekallas
Kunstnik: Reili Evart
Liikumine ja koreograafia: Hedi Pundonen
Valguskunstnik: Rasmus Rembel

Tule rahvusooperi aastalõpukontserdile ja veeda kaunis õhtu teatrimaagia keskel! Laval on särav ooperi- ja operetihittide kaleidoskoop. Esinevad Kristel Pärtna (sopran), Janne Ševtšenko (sopran), Kadri Kõrvek (sopran), Helen Lokuta (metsosopran), Aule Urb (metsosopran), Reigo Tamm (tenor), Mehis Tiits (tenor), Tamar Nugis (bariton), René Soom (bariton), Raiko Raalik (bass), rahvusooperi koor ja orkester. Õhtut juhib René Soom, kes viib meid imelisse teatrimaailma, kus aasta salapäraseimal ööl pole miski võimatu!

VIVA OPERA!

Maailma ooperimajad on aastalõpul pimedad ja tühjad või kolinud üle virtuaalreaalsusesse. Kusagil tehakse aga päris kunsti, kõlab elav muusika ja saalis on päris publik. See maja on Rahvusooper Estonia, kus üleva peomeeleoluga liituvad Violetta, Lauretta, Figaro, Hertsog ning mitmed teised tuntud ooperitegelased. Koos sünnib laval päris teater ning kõlab meeliülendav muusika! Kontserdi teine osa on kantud opereti- ja aastalõpumeeleolust, kus lõbus ja värvikas seltskond naudib elu selle eredais toonides: kohtutakse, armutakse, flirditakse, tantsitakse ja muidugi lõbutsetakse!

Külastajatele on avatud teatrimaja ja restorani uksed alates 17.00. Restoranipileti omanikke ootab restoranis tervitusjook ja suupisted.

18.00 kontsert teatrisaalis. Pilet 26–44 €.

20.00 7-käiguline õhtusöök Estonia restoranis. Õhtusöögi hind on 120 €. Restoranipileti ostnutele serveeritakse õhtusöögi esimene käik gala vaheajal restoranis, avatud ka baar.

Restoran on avatud 17.00–22.00. TUTVU MENÜÜGA

Riietus: tume ülikond.

Rahvusooperi kassad on avatud 11.00–18.00.

Kõik, kes on eelnevalt ostnud ballipileti, palume võtta enne 31.12.2020 ühendust rahvusooperi müügiosakonnaga: tel 6831 210 või estonia@opera.ee.
  • Majas on avatud kohvikud ja baarid.
  • Tee vaheajatellimus juba piletiostuga siin või koha peal kohvikutes ja baarides.
  • Piletite tagasiost: balli pileteid on võimalik vahetada vana-aasta õhtul toimuva kontserdi piletite vastu (tagastame vaheraha) või müüa pilet tagasi või vahetada samas väärtuses 2020/2021 hooaja teatripiletite vastu. Kui soovid külastada selle aasta balli asemel järgmise aasta balli, saad oma piletiraha jätta ettemaksuks 2021. aasta aastalõpu balliks. Kui aga soovid rahvusooperit toetada, saad oma piletiraha jätta annetusena teatrile. Täname!
   

Toimumise ajad

Veel

Osatäitjad

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.