Püsime terved

Kuni augusti lõpuni jäävad ära Rahvusooper Estonia etendused, haridusprojektid ning ekskursioonid.  Teatri piletikassa on avatud esmaspäevast reedeni kell 10—16.

Kevadhooaja etendustele ostetud piletid on võimalik vahetada sügiseste etenduste piletite vastu (kehtivad kuni 2020. aasta lõpuni). Sügishooaja muudetud mängukavaga saab tutvuda SIIN.

Tegeleme personaalselt iga Estonia kassast või Piletimaailmast pileti soetanud külastaja soovidega. Vajadusel vahetame ostetud piletid kinkepiletite vastu, mis kehtivad kuni järgmise hooaja lõpuni 2021. aasta juunis.

Soovitame varuda aega, et oma teatrieelistused läbi mõelda ning seejärel soovidest teada anda aadressil estonia@opera.ee. Ootame teie valikuid kuni 1. septembrini.

Soovi korral ostetakse piletid tagasi, ent teater palub publikul kaaluda võimalust teatrit raskel ajal toetada, jättes ostetud pileti eest raha tagasi võtmata. Olete oodatud ka rahvusooperit toetama, tehes annetuse pangakontole EE871010220278147222 märgusõnaga „Estonia“ või tellides meeneid meie e-poest.

Kui olete teatripiletid ostnud Piletilevist, saate piletid uue hooaja etendustele ümber vahetada 18. maist 18. juunini. Samal perioodil on teil võimalus ka Piletilevi kaudu teatrit toetada, täites selle kohta avalduse ja jättes pileti tagastamata. Kõigile, kes sel perioodil endast märku ei ole andnud, tehakse perioodi lõppedes automaatne tagasiost. Piletilevist ostetud piletite kohta saate täpsemat infot telefonil 624 8032 ja meiliaadressil info@piletilevi.ee.

Ära jäänud etendustele ostetud vaheajatellimuste kohta vaadake täpsemat infot siit.

Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil estonia@opera.ee.

Teatrirahvas soovib kõigile kindlat meelt. Hoidke ennast ja teisi!

  • Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil estonia@opera.ee

Soovitame

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.