Kontakt

Rahvusooper Estonia
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
Tel: +372 683 1201
E-post: info@opera.ee
Registrikood: 74000033

Saalide rentimine
Peaadministraator Liisa Piisel
Tel: +372 683 1223
GSM: +372 509 0753
E-post: liisa.piisel@opera.ee

Catering
Tel: +372 683 1372
E-post: catering@opera.ee
Vaheajatellimus

Kassa
Kassa on avatud teisipäevast pühapäevani 11-19
(v.a riiklikel pühadel)
Tel: +372 683 1215

Piletite tellimine
Iga päev kell 10-17
(v.a riiklikel pühadel)
Tel: +372 683 1210

Personaliküsimused
Personalijuht Kärt Kinnas
Tel: +372 683 1276
E-post: kart.kinnas@opera.ee

Arved
E-post: arved@opera.ee

Turundusküsimused
Turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristi Roost
Tel: +372 683 1242
E-post: kristi.roost@opera.ee

Meediapäringud
Kommunikatsioonispetsialist
Lisanna Männilaan
Tel: +372 683 1317
GSM: +372 529 9524
E-post: lisanna@opera.ee

Sponsorlus
Projektijuht Rein Mikk
Tel: +372 683 1311
GMS: +372 502 9494
E-post: rein@opera.ee

* Soodsa hinnaga saab parkida EuroPark parklates Estonia pst 7a ja Rävala pst 8 . Hind alates 18.30st 1.00 EUR/tund. Lisainfo www.europark.ee, tel 661 0223. Lähedal asuvad ka Viru keskuse ja Solarise parkimismajad.

* Vabade kohtade olemasolul on võimalik parkida Estonia kõrval asuvas tõkkepuudega parklas, kasutades Barking mobiilirakendust. Lisainfo www.barking.ee. Parkimine maksab 1.99 EUR/ tund. Soovitame parkimikoha rakenduse abil ette broneerida.

* Piletiostjatele on Tammsaare pargi poolse parkla juures spetsiaalsed parkimiskohad. Parkimist korraldab EuroPark.

* Lisainfo parkimise kohta Tallinna tänavatel: Parkimine Tallinnas

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.