Kampaania reeglid

1. Rahvusooper Estonia korraldab perioodil 05.08 – 12.08 kampaania, kus kõigi uudiskirjaga liitunute vahel loositakse välja kutse kahele kõigile teatri 115. hooaja esietendustele.

2. Kampaaniast saavad osa võtta kõik, kes liituvad Rahvusooper Estonia uudiskirjaga vahemikus 05.08 – 12.08.

3. Kampaanias osalemiseks peab kampaaniast osavõtja liituma Rahvusooper Estonia uudiskirjaga.

4. Kampaania auhinnaks on üks kutse kahele kõigile teatri 115. hooaja esietendustele. Loosimine toimub kampaania lõpus kampaania tingimusi täitnud osavõtjate vahel.

5. Loosimises osalemiseks peab osavõtja esinema enda nime all ja esitama korrektselt kampaanias osalemise. Puudulike või nähtavate vigaste andmetega registreerunud või korduvalt samu andmeid esitanud osavõtjad loosimises ei osale.

6. Kui kampaania korraldaja ei saa kampaania võitjaga võidu väljakuulutamise hetkest nädala aja jooksul ühendust, loosib kampaania korraldaja tema asemel välja uue võitja.

7. Korraldaja võtab võitjaga personaalselt ühendust ja korraldab võidu kättesaamise.

8. Võidetud auhind on kingitus ja võitu rahas välja võtta ei saa.

9. Käesolevaga kinnitab kampaania korraldaja, et ei edasta andmeid kolmandatele isikutele ega kasuta andmeid muuks kui kampaaniast osavõtja nõusolekul info edastamiseks (sh. uudiskirjade saatmiseks), võitjaga kontakteerumiseks ja kampaania statistika tarbeks.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.