Laura Teivāne

laura_teivane

Laura Teivāne omandas hiljuti bakalaureuse kraadi Jāzeps Vītolsi nimelises Läti Muusikaakdeemias. Ta on osalenud muusikaakadeemia ooperistuudio lavastustes, lauldes Kassi osa Wolffi muusikalis „Sinilind“, Nõida Humperdincki „Hansukeses ja Gretekeses“, Neddat Leoncavallo „Pajatsites“ jpt. Ooperistuudios on ta laulnud ka sopranipartiid Donizetti Reekviemis Läti Muusikaakadeemia Sümfooniaorkestriga ja Jalchin Adigezalovi juhatamisel.

Laura on üles astunud ka Läti Rahvusooperi orkestri, Läti Ülikooli puhkpilliorkestri ja Liepāja sümfooniaorkestriga Soomes, Leedus ja Lätis.Ta on osalenud Joy Mammeni, Tamara Novitšenko, Axel Evaraerti ja Andreas Baumanni meistriklassides.

Teivāne on edukalt osalenud mitmetel rahvusvahelistel lauluvõistlustel: 2013 sai ta diplomi Stanislaw Moniuszko nimelisel konkursil „Ubeli pääsuke“ (Minsk), 2014 oli ta Gian Battista Viotti rahvusvahelise ooperilauljate võistluse semifinalist ning pälvis Luciano Pavarotti nimelise eriauhinna. 2017 oli ta Klaudia Taevi nimelise lauluvõistluse finalist.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.