Piletiinfo

ERIOLUKORD!

Märtsi- ja aprillikuu etendustele ostetud piletid, mis on soetatud Estonia kassast või Piletimaailmast, vahetatakse ümber hilisemate etenduste vastu alates 23. märtsist. Soovi korral ostetakse piletid tagasi, ent teater palub publikul kaaluda võimalust teatrit raskel ajal toetada, jättes ostetud pileti eest raha tagasi võtmata. Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil estonia@opera.ee.

Piletilevist ostetud e-piletite tasu tagastatakse automaatselt lähiajal, Piletilevi müügipunktidest ostetud piletid saab tagastada kõikidesse müügipunktidesse, v.a. Circle K teenindusjaamadesse. Kui soovite jätta piletiraha tagasi küsimata ja sellega teatrit toetada, täitke ära vastav vorm Piletilevi kodulehel.

KASSAD

Et hoida teatrikülastajate ja -töötajate tervist, on rahvusooper Estonia piletikassa suletud kuni 1. maini või kuni eriolukorra lõpuni.

Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil estonia@opera.ee.

 

 

SEERIAPILET

115. hooajal pakub Rahvusooper Estonia ainulaadset võimalust osta uue hooaja etendustele seeriapileteid. Seeriapiletite valiku on teinud meie oma maja inimesed: ooperiprimadonna Helen Lokuta, balletisolist Ketlin Oja, dirigent Risto Joost ja ooperisolist Jassi Zahharov. Igaüks neist on Estonia mängukavast välja valinud erineva komplekti oma lemmiklavastustega.

Helen Lokuta seeriapilet

Ketlin Oja seeriapilet

Jassi Zahharovi seeriapilet

Risto Joosti seeriapilet

Seeriapileti ostjatele on ette nähtud parimad kohad ja need saab tavahindadest 30% soodsamalt! Häid kohti ei pruugi aga jaguda kauaks.

Pakkumine kehtib 25. veebruarist 31. märtsini. Kohad on parima nähtavusega ning asuvad parteris ja 1. rõdul. Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub. Seeriapileti broneerimiseks helistage telefonil 683 1210 või kirjutage Kristel.Ruubel@opera.ee.

Broneeritud seeriapiletite eest saab tasuda ülekandega või osta need välja Estonia kassast T–P kella 11–19. Piletite kogus ei ole piiratud. Seeriapileteid müüakse komplektina, iga lavastust saab vaatama tulla ühel korral. Esietendused seeriapiletite hulka ei kuulu ja seeriapileteid ümber ei vahetata. Soodustus ei kehti juba varem ostetud piletitele ja erinevaid soodustusi ei liideta.

PILETITE TELLIMINE

E-P 10-17 (v.a riiklikel pühadel) tel 683 1210. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 30 päeva möödumisel broneerimise hetkest ja mitte hiljem kui 30 päeva enne etenduse või kontserdi toimumist.

Piletimaailmast ostetud pileteid Rahvusooper Estonia etendustele on võimalik hiljemalt kolm tööpäeva enne etendust vahetada mõne teise Rahvusooper Estonia poolt korraldatava etenduse pileti vastu juhul, kui soovitud etendusele on vabu kohti. Pileteid vahetab ümber ainult Rahvusooper Estonia piletikassa. Ühe pileti vahetustasu on 2 €.

Pileteid tagasi ei osteta.

Juhul, kui Rahvusooper Estonia on vääramatu jõu asjaoludel sunnitud etenduse asendama või ära jätma, ostetakse soovi korral piletid tagasi nende soetushinna väärtuses kolme päeva jooksul. Rahvusooper ei vastuta muude võimalike lisakulutuste eest.

PILETID INTERNETIST

Piletimaailm
Classictic
Lippupalvelu
Ticketmaster

KINKEPILET

Hea kingitus sõbrale või tuttavale on rahvusooperi kinkepilet! Rahvusooper Estonia piletikassas on müügil kinkepiletid, millel oleva summa saab ise määrata. Kinkepileteid saab etenduste piletite vastu vahetada ainult Rahvusooper Estonia kassas. Vaheraha ei tagastata. Piletihindadega saab tutvuda siin: Piletihinnad. Lisainfo tel 683 1210. 

NB! Juunis 2020 kehtivuse lõpetavate kinkepiletite kasutustähtaega on pikendatud kuni 2020. aasta lõpuni.

 


Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.