Piletiinfo

KASSAD

Piletikassa on avatud T–P kell 11.00–19.00.

NB! Rahvusooperi lavastuse või kontserdi piletiga on Estonia restorani külastus vaheajal ja kuni 7 päeva pärast etendust 10% soodsam. Soodustus kehtib pileti ettenäitamisel.

PILETITE TELLIMINE

ER 1017 (v.a riiklikel pühadel) tel 683 1210. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 30 päeva möödumisel broneerimise hetkest ja mitte hiljem kui 30 päeva enne etenduse või kontserdi toimumist.

Piletimaailmast ostetud pileteid Rahvusooper Estonia etendustele on võimalik hiljemalt kolm tööpäeva enne etendust vahetada mõne teise Rahvusooper Estonia poolt korraldatava etenduse pileti vastu juhul, kui soovitud etendusele on vabu kohti. Pileteid vahetab ümber ainult Rahvusooper Estonia piletikassa. Ühe pileti vahetustasu on 2 €.

Pileteid tagasi ei osteta.

Juhul, kui Rahvusooper Estonia on vääramatu jõu asjaoludel sunnitud etenduse asendama või ära jätma, ostetakse soovi korral piletid tagasi nende soetushinna väärtuses kolme päeva jooksul. Rahvusooper ei vastuta muude võimalike lisakulutuste eest.

PILETID INTERNETIST

Piletimaailm
Classictic
Lippupalvelu
Ticketmaster

KINKEPILET

Hea kingitus sõbrale või tuttavale on rahvusooperi kinkepilet! Rahvusooper Estonia piletikassas on müügil kinkepiletid, millel oleva summa saab ise määrata. Kinkepileteid saab etenduste piletite vastu vahetada ainult Rahvusooper Estonia kassas. Vaheraha ei tagastata. Piletihindadega saab tutvuda siin: Piletihinnad. Lisainfo tel 683 1210. 

NB! Juunis 2020 kehtivuse lõpetavate kinkepiletite kasutustähtaega on pikendatud kuni 2020. aasta lõpuni.

PILETITE TAGASIOST

Kevadhooajal ära jäänud etendustele ostetud piletid on võimalik vahetada sügiseste etenduste piletite vastu (kehtivad kuni 2020. aasta lõpuni).

Tegeleme personaalselt iga Estonia kassast või Piletimaailmast pileti soetanud külastaja soovidega. Vajadusel vahetame ostetud piletid kinkepiletite vastu, mis kehtivad kuni käesoleva hooaja lõpuni 2021. aasta juunis.

Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil estonia@opera.ee.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.