Esileht

Püsime terved ja kohtume sügisel!

20.05.2020 / Leenu Nigu

saal_publik_-rospu_2-04-2013

Armsad teatrisõbrad, eriolukord on möödas ja suvi peagi käes. Ootame pikisilmi sügist, et teiega taas teatrimajas kohtuda. Estonia järgmine hooaeg algab 29. augustil traditsioonilise Vana Tallinn Galaga. Tulemas on ka palju vaimustavaid uuslavastusi, täpsema mängukava leiate siit.

Eriolukorra lõppedes oleme avanud teatri kassa, järgime rangelt kõiki juhiseid, et hoida nii publiku kui teatripere tervist. Kassad on avatud kuni 18. juunini esmaspäevast reedeni 10–16. Pileteid saate jätkuvalt broneerida ka telefoni ja e-posti teel, helistades tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 või kirjutades meiliaadressile estonia@opera.ee.

Kuni kevadise hooaja lõpuni toimub rahvusooperi tegevus virtuaalselt. Jätkame lühikontsertide sarja, kus Estonia ooperilauljate ja instrumentalistide esituses kõlavad katkendid teatri repertuaaris olevatest teostest ning artistide lemmiklood. Mai lõpuni näitame laupäeva õhtuti etenduste salvestusi Estonia Facebooki lehel. Tublide kodusõppijate haridusse annavad oma panuse rahvusooperi muusikatunnid.

Kõik kevadel ära jäänud etendustele pileti ostnud külastajad saavad endale sobival ajal teatrisse tulla. Ükski teatripilet raisku ei lähe! Võtke endale aega ja tutvuge Estonia järgmise hooaja mängukavaga. Teie piletid kehtivad 2020. aasta lõpuni ja oma eelistustest saate meile teada anda 1. septembrini. Soovi korral vahetame ostetud piletid kinkepiletite vastu, mis kehtivad kuni järgmise hooaja lõpuni 2021. aasta juunis. Täpsema info piletite kohta leiate siit. Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210.

Palume teil võimalusel teatrit raskel ajal toetada, jättes ostetud piletiraha teatri toetuseks. Sellest palume teada anda meiliaadressile estonia@opera.ee. Samuti olete oodatud teatrit toetama, tehes annetuse pangakontole EE871010220278147222 märgusõnaga „Estonia“ või tellides rahvusooperi meeneid meie e-poest.

Oleme rõõmsad ja püsime terved. Kohtumiseni Estonias!

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.