Uudised

Rahvusooper Estonia etendused jäävad ära

13.03.2020 / Stina Vürmer

estonia-teater

Valitsuse välja kuulutatud eriolukorra tõttu jäävad alates 13. märtsist ära Rahvusooper Estonia etendused, ekskursioonid ja haridusprojektid kuni 1. maini või kuni nakkusohtliku olukorra taandumiseni. Et hoida teatrikülastajate ja -töötajate tervist, on selle ajani suletud ka rahvusooper Estonia piletikassa ja restoran.

1. maist kuni hooaja lõpuni kehtib uus, muudetud mängukava. Märtsi- ja aprillikuu etendustele ostetud piletid, mis on soetatud Estonia kassast või Piletimaailmast, vahetatakse ümber hilisemate etenduste vastu alates 23. märtsist. Soovi korral ostetakse piletid tagasi, ent teater palub publikul kaaluda võimalust teatrit raskel ajal toetada, jättes ostetud pileti eest raha tagasi võtmata.
Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil estonia@opera.ee.

Piletilevist ostetud e-piletite tasu tagastatakse automaatselt lähiajal, Piletilevi müügipunktidest ostetud piletid saab tagastada kõikidesse müügipunktidesse, v.a. Circle K teenindusjaamadesse. Kui soovite jätta piletiraha tagasi küsimata ja sellega teatrit toetada, täitke ära vastav vorm Piletilevi kodulehel.

Ära jäänud märtsi- ja aprillikuu etendustele ostetud vaheajatellimuste kohta vaadake täpsemat infot siit.

„Rahvusooper Estonia on teinud ja teeb ka edaspidi omalt poolt kõik, et hoida nii publiku kui ka teatripere tervist,“ sõnas Estonia direktor Aivar Mäe. „Loodan südamest, et uue viirusega puutub kokku võimalikult vähe inimesi ja tavapärane olukord taastub peagi.“

Teatrirahvas soovib kõigile kindlat meelt. Hoidke ennast ja teisi!

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.