Uudised

Rahvusooperi peadirektor Aivar Mäe pälvis Välisministeeriumi hõbemärgi

14.11.2019 / Alisson Kruusmaa

aivar_mae_36

Välisministeerium tunnustas 101. sünnipäeva pidulikul vastuvõtul Estonia teatri juhti Aivar Mäed kui ministeeriumi majahoidjat.

“Eesti välispoliitika suurim vara on meie inimesed. Tänasel päeval, mil tähistame Eesti välisteenistuse katkematut panust meie riiklusesse, peame meeles ka kõiki neid Eesti inimesi, kes on aidanud kaasa välisministeeriumi tegevusele ja Eesti välispoliitiliste eesmärkide saavutamisele,” sõnas välisminister Urmas Reinsalu Välisministeeriumi 101. sünnipäeva pidulikul vastuvõtul.

Kokku tunnustati Välisministeeriumi 101. sünnipäeva pidulikul vastuvõtul ligi 50 koostööpartnerit, ministeeriumi töötajat ja aukonsulit. Teenetemärgid anti ettevõtjatele, ekspertidele ja ühiskonnategelastele, kes on aidanud kaasa Eesti välispoliitikale, edastas ministeerium. Samuti anti üle teenetemärgid aukonsulitele ja välisministeeriumi pikaajalistele töötajatele. Teenetemärgi, mida tuntakse ka hõbemärgina, said tänavu 20 koostööpartnerit, 23 välisministeeriumi töötajat ja neli aukonsulit.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.