Blogi uudis

Õpetajate infopäev toimub 25. septembril

03.09.2019 / Tuuli Potik

Hea õpetaja, huvijuht!

 

Rahvusooper Estonia alustab oma uut, 114. hooaega! Kutsume Sind 25. septembril infopäevale, kus tutvustatakse nii algava hooaja uuslavastusi kui lastele ja noortele mõeldud haridusprojekte. Oled väga oodatud!

Enne infotundi on huvilistel võimalik osaleda ekskursioonil teatrimajas, mida teeme nii eesti kui vene keeles. Ekskursioonil saab tutvuda maja ajaloo ja arhitektuuriga, tutvuda erinevate töötubadega ning kiigata estoonlaste salapärasesse maailma. Teatrimaja telgitaguseid tutvustavad rahvusooperi lauljad ja muusikud. Ekskursioone on võimalik tellida aastaringselt nii lasteaia- kui õpilasgruppidele.
Algavat hooaega ja eelkõige haridusprojekte tutvustame teile infotunnis rahvusooperi Sinises saalis. Uuest hooajast räägivad peadirektor Aivar Mäe, Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Linnar Looris ning välissuhete juht Helen Lepalaan.

Haridusprojekte „Balletilugu“, „Orkestrimäng“, „Punamütsike ja seitse pöialpoissi“, „Kuidas mõista balletti“ ja „Ka ooper kõlab tuttavalt“ tutvusavad nende läbiviijad – rahvusooperi lauljad, tantsijad ning muusikud.

Pärast infotundi on võimalik teostada broneeringuid haridusprojektidele ja saada vastuseid tekkinud küsimustele.

Kell 19 kutsume teid nautima balletti „Luikede järv“.

Nii ekskursioonist kui infotunnist osasaamiseks palume teil oma tulekust kindlasti eelnevalt märku anda registreerides lingil: https://forms.gle/KL35j5KBvhWe5TZGA

Palume end registreerida hiljemalt 18. septembril.

Igast kollektiivist on võimalik etendusele ja ekskursioonile registreerida kuni kaks osalejat. Infotunnis osalejate arv ei ole piiratud.

 

KAVA:

16.30 Ekskursioon (eesti või vene keeles, kohtade arv piiratud)
17.30 Infotund (Sinises saalis)
19.00 Ballett „Luikede järv“
(kuni kaks inimest ühest kollektiivist; pileti etendusele saab kätte enne ekskursiooni/infotunni algust)

Sissepääs peauksest.

 

Toredate kohtumisteni rahvusooperis!

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.