Uudised

Estonia teatri piletid alates tänasest -30%

27.08.2019 / Alisson Kruusmaa

soodusmuuk_300x180

Täna algas Rahvusooper Estonia 114. hooaja piletite soodusmüügikampaania „Sügissoodustus“. Kuni 15. septembrini müüakse 30% soodsamaid pileteid Estonia teatrisaalis toimuvatele rahvusooperi etendustele, mis on mängukavas septembrist 2019 kuni juunini 2020.

Soodne hind kehtib kõigile, kaasa arvatud uuslavastustele. Uuslavastused meie 114. hooajal on Gounod’ ooper „Romeo ja Julia“ nüüdisaegses tõlgenduses, imeline muinasjutuballett „Alice Imedemaal“, operetisõprade lemmik „Krahv Luxemburg“, Marina Kesleri ballett „Anna Karenina“ ning Verdi ooperipärl „Jeanne d’Arc“. Teatrikülastajate tungival soovil on taas kavas muusikali „Viiuldaja katusel“ etendused. Meie kavast pole kadunud ka klassikud nagu „Luikede järv“ ja „La traviata“. Põnevaid etendusi leidub kavast veelgi ja nendega saab tutvuda aadressil www.opera.ee. Häid kohti ei jagu kauaks!

Sooduspiletid on müügil Estonia kassas ja Piletimaailma müügikohtades ning internetis www.piletimaailm.com. Internetist ostes tuleb valida soodustuseks „Sügissoodustus“ ja sisestada kood: Estonia.

30% soodustus ei kehti varem broneeritud piletitele ja erinevaid soodustusi ei liideta. Kampaania, mängukava ja piletite kohta saab lisainfot telefonil 683 1210 või aadressil opera.ee

Teatripiletite soodusmüügi perioodil kehtib soodustus ka teatri kohvikutes.

  • Kõik, kes teevad sel perioodil teatri kodulehelt vaheajatellimuse (www.opera.ee/vaheajatellimus/), saavad vastavalt tellimuses märgitud inimeste arvule tassi kohvi TASUTA!
  • Vaheajatellimusi saab teha 114. hooaja vältel teatrisaalis toimuvatele etendustele.
  • Lisaks on veebist tellides enamus tooted 20% soodsamalt. Lisainfo aadressilt catering@opera.ee

Kohtume Estonias!

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.