Uudised

Estonia teater osaleb „Tööle kaasa!“ programmis

20.02.2019 / Alisson Kruusmaa

kodulehele

18.—23. veebruarini osaleb rahvusooper Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatuses „Tööle kaasa!“, mille raames on tööandjate lastel võimalik lähemalt tutvuda oma vanemate töö ja tegemistega.

Nädala jooksul saavad lapsed külastada mitmeid haridusprojekte, tutvuda dekoratsiooni- ja kostüümiosakonna tegemistega, jälgida koos dirigendiga balleti „Kratt“ läbimängu ning üheskoos grimeerijate ja riietajatega teha ettevalmistusi muusikali „Buratino“ etenduseks. Harukordse võimalusena saavad lapsed olla ka töövarjuks teatrijuht Aivar Mäele.

Algatuse elluviimisel on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja partnerid Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Töötukassa. Projekti toetab ka Hasartmängumaksu Nõukogu. Algatuse eestvedaja, kaubanduskoja ettevõtlikkuse valdkonna projektijuht Liisi Hansen rõhutab, et noortele tööelu tutvustamine ning praktiliste kogemuste andmine on tõhusaim viis kujundamaks arusaama, millised ametikohad ja ettevõtted täna Eestis tegutsevad. See on üheks eelduseks, et lapsel tekiks ettekujutus töömaailmas toimuvast ning saaks juba varakult ülevaate erinevatest võimalustest. Kõik see aitab teha teadlikumaid valikuid ja aitab paremini mõista, mis valdkond teda tulevikus võiks üldse huvitada.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.