Uudised

Estonia restoran on avatud!

16.11.2018 / Alisson Kruusmaa

_mg_3068

Täna, 16. novembril avab Estonia restoran ametlikult uksed. Külla on oodatud kõik teatri- ja toidugurmaanid, kes soovivad vastavatud restorani ja põneva menüüga tutvust teha!

Uhiuus restoran asub rahvusooperi talveaias ning üllatab ühteaegu nii väärika ajaloo kui ka põneva nooruslikkusega. Arhitekt Kristiina Kuusi ja agentuuri Refleks koostöös on restoran saanud kaasaegse välimuse ja uue visuaalse identiteedi. Restoran mahutab kokku 140 inimest – 100 kohta restoranis ning 40 baarialal.

„Juhul kui keegi sööb õhtust mõnes teises restoranis, tähendab see vaid seda, et Estonias enam ruumi polnud!“ sõnab teatrijuht Aivar Mäe. Ta lisab: „Estonia restorani eripäraks on kella üheteistkümneni avatud köök ja südaööni avatud restoran. Maitsvast õhtueinest ei jää ilma ei hilisel õhtutunnil linnas jalutajad ega ka pärast teatrietendust saabuvad külalised.“

Restorani menüü koosneb klassikalisest euroopa köögist. Pakutakse nii mereande, lamba- ja liharoogi kui ka taimetoite. Veinikaardi valik on täis parimaid maitseid. Estonia restorani peakokk on Kalvi Sedrik.

Restoran on avatud teisipäevast reedeni 17:00—00:00, laupäeval 13:00—00:00 ning pühapäeval 13:00—21:00. Lisainfo telefonil +372 5305 1595 või restoran@opera.ee.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.