Uudised

Sassis päev! Saaliteenindajad Anu Välba, Karmel Killandi ja Margus Saar rahvusooperis tööpostil!

09.11.2018 / Alisson Kruusmaa

henri-kristian-kirsip_errdsc01869

Täna, 9. novembril leiab rahvusooperis aset taas kord traditsiooniline Sassis päev. Juba kuuendat aastat toimuv töövahetuspäev toimub seekord koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga. Kahe organisatsiooni peale saab üheks päevaks uue ameti üle 60 inimese. Põnevaid üllatusi jagub terveks päevaks nii teatrimajja kui ka tele- ja raadioeetrisse!

Kui ERRi juht Erik Roose proovib kätt Estonia juhina, siis rahvusooperi peadirektor Aivar Mäe võtab enda kanda kaameratöö õhtuses „Ringvaate“ otsesaates. Samuti võib tähelepanelik televaataja märgata „Terevisiooni“ operaatoritena Eesti Rahvusballeti tantsijaid Eve Andre-Tugat ja Seili Loorits-Kämbret.

Tänase opereti „Linnukaupleja“ publikut tervitavad Estonia fuajees piletikontrolör Margus Saar ning garderoobiteenindajad Anu Välba ja Karmel Killandi. Sassis päevast ei jää puutumata ka etendus ise – mitmetes piltides astuvad üles armastatud telenäod Astrid Kannel, Kaidor Kahar, Alvar Tiisler ja paljud teised. Neile, kellele tänasele „Linnukaupleja“ etendusele pileteid ei jagu, toome tükikese teatrit koju „Aktuaalse kaamera“ ilmateate vahendusel.

Sassis päeva eesmärgiks on kolleegidele oma ametist aimu anda ning hankida tagasisidet ja ettepanekuid ümberkorraldusteks. Lisaks pakub päev parasjagu elevust ning vaheldust argirutiinile.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.