Uudised

Bernsteini hitt-muusikali „West Side Story“ piletid nüüd müügil!

30.10.2018 / Alisson Kruusmaa

westsidestory_300x180

30. oktoobri südaööl algas piletimüük rahvusooperi suvemuusikali „West Side Story“ etendustele, mis esietendub Rahvusooperis Estonia 24. mail 2019.

Tegemist on ainulaadse lavastusega, kuna lavale astub kaks koosseisu parimaid muusikalilauljaid Eestist ja Londonist, andes etendusi nii eesti kui inglise keeles. Eestikeelsetes etendustes astuvad üles Hanna-Liina Võsa, Juss Haasma, Piret Krumm, Heldur Harry Põlda, Tamar Nugis, Kaarel Targo, Silver Laas, Norman Salumäe, Karl-Erik Tamme, Maarius Pärn, Kärt Anton, Mihkel Tikerpalu, Kethi Uibomägi, Saara Kadak, Nele-Liis Vaiksoo, Reigo Tamm, René Soom ja Mart Laur. Ingliskeelsete etenduste peaosalised on Jade Davies, Nicole Deon, Cameron Sharp, Davide Fienauri ja Jeronimas Milius.

Kõigi aegade suurim armastuslugu „West Side Story“ on algusest lõpuni täis meeldejäävaid meloodiaid. Kõlavad hitid „Maria“, „Tonight“, „Somewhere“, „America“ ja „I Feel Pretty“.

Etenduse on lavale seadnud Georg Malvius (Rootsi). Kunstnik on Ellen Cairns (Šotimaa), valguskunstnik Palle Palmé (Rootsi) ning koreograaf Adrienne Åbjörn (Rootsi). Juhatavad Lauri Sirp, Jüri Alperten ja Kaspar Mänd.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.