Uudised

Noored sotsiaalmeedia mõjutajad asuvad fotode abil kummutama teatriga seotud müüte

18.04.2018 / Ülla Veerg

yu-media

Rahvusooper Estonia viib koostöös YU Talent Mediaga läbi fotoprojekti, mille eesmärgiks on enamlevinud müütide kummutamine noorte teatrikülastajate seas. 19. aprillil avatakse Estonia fuajees näitus, kus teatrimajas pildistatud fotode modellideks on projekti häälekandjad, Eesti seitse tuntumat sotsiaalmeedia mõjutajat: Paljas Porgand, Hensugusta, Liza Lind, Liisa Pärnpuu, Victoria Villig, Rauno Raiesmaa ja Triinu Liis Epner. Fotosid on võimalik vaadata ka https://bit.ly/2vufwNR ja oma lemmiku poolt hääletada.

Projektil on ambitsioonikas eesmärk kummutada müüte nagu näiteks „teater on kallis“, „teater on igav“ või „mul ei ole midagi selga panna“

Projekti fotograafideks on Raimo Riberg ja Guendalina Pillisio, stilist Tiina Kärsna. Jumestuse tegid Laura Taal ja Kärt Harolski, tekstid koostas Heleri Prants. Kostüümid pärinevad rahvusooperi kostüümilaenutusest ja kauplustest Reserved, Mohito ja Parfois.

YU Media on platvorm noortele andekatele loovtalentidele. Otsitakse uue põlvkonna trendiloojaid ja visionääre, disainist, fotograafiast, moekunstist, reklaamimaailmast, filmikunstist ja muusikast huvituvaid noori, kes on oma karjääri alguses ja vajavad hüppelauda.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.