Uudised

Suur valik lasteetendusi ja lõbusaid mänguhommikuid jaanuarikuus

29.12.2017 / Tuuli Potik

karlsson_katuselt_vilgats

Miks mitte rõõmustada väikest teatrisõpra sobiva piletiga? Just praegu on suurepärane aeg leida rahvusooperi mitmekülgsest repertuaarist etendus väikesele teatrisõbrale, sest jaanuaris on valik tõeliselt suur.

Kui laps veel ei tea, mis on ooper või ballett, siis soovitame alustada lõbusatest lasteprojektidest. Talveaias saab kohtuda Punamütsikese ja seitsme pöialpoisiga, minilavastuse sünniloos saavad lapsed algusest lõpuni ise kaasa lüüa. Mänguhommikud toimuvad 8. jaanuaril kell 9:30 ja 11:00. „Balletilugu“ pakub kõige pisematele balletihuvilistele tantsulusti ja vaatamisrõõmu, see aitab esimest korda balletti vaatama tuleval lapsel seda paremini mõista. Balletiteemaline haridusprojekt toimub 15. jaanuaril kell 9:30 ja 11:00 Estonia kammersaalis. “Orkestrimäng”  tutvustab peamiselt keel-, puhk- ja löökpillidest koosnevat orkestrit, mis on muusikateatri lahutamatu osa. Orkestriga saab lustida 15. jaanuaril kell 10:00 ja 11:30 Estonia talveaias.

Kui põhitõed on selged, saab väike ooperi- ja balletisõber liikuda suurde teatrisaali. Jaanuaris ootab endaga koos tembutama Karlsson, pisikeste balletisõprade rõõmuks on mängukavas “Pähklipureja” ning “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.