Uudised

Rahvusooper Estonia otsib osatäitjaid muusikali “West Side Story”

08.12.2017 / Lisanna Männilaan

pilt

Aastal 2018 tähistab maailm tuntud helilooja Leonard Bernsteini 100. sünniaastapäeva. Sel puhul jõuavad järgmisel hooajal Estonias lavale Bernsteini operett “Candide”, mida pole siin kunagi varem esitatud, ja muusikal “West Side Story”.

Rahvusooper Estonia otsib osatäitjaid 2019. aasta kevadel esietenduvasse muusikali “West Side Story”, mille lavastab Georg Malvius. Prooviesinemised toimuvad veebruaris 2018 Tallinnas, Stockholmis ja Londonis ning kandideerima oodatakse lauljaid-tantsijaid vanuses 17-35. Avaldus, CV ja videokatkend tuleb saata aadressile casting@opera.ee hiljemalt 15. jaanuariks.

“West Side Story” oli Estonia repertuaaris viimati 1993. aastal, 25 aastat tagasi. Siis lavastas selle Neeme Kuningas ja esietendus toimus Tallinna Linnahallis koostöös Eesti Muusikaakadeemia ja Tallinna Pedagoogikaülikooliga. Tänastest tuntud lauljatest olid peaosades näiteks Ain Anger, Lauri Vasar ja Rauno Elp.

Lavastaja: Georg Malvius
Dirigent: Lauri Sirp
Koreograaf: Adrienne Åbjörn

Prooviesinemise kuupäev ja koht: 19.–20. veebruar 2018 Rahvusooperis Estonia
Kutsume kandideerima pea- ja kõrvalosadesse ning ootame ka laulvaid tantsijaid.
Ootame kandideerima vanuses 17–35.
Muusikali esitatakse nii inglise kui ka eesti keeles.
Planeeritud esietendus: 24. mai 2019
Prooviperiood: märts–mai 2019
Etendused toimuvad mais, juunis ja augustis 2019.

Palun saatke hiljemalt 15. jaanuariks oma kandideerimisavaldus, CV ja video, mis annaks ülevaate hääleulatusest ning lavalistest võimetest, sh tantsuoskusest. Laekunud materjalide põhjal tehakse eelvalik.  Ootame materjale aadressil: West Side Story prooviesinemine, Rahvusooper Estonia, Estonia pst 4, 10148, Tallinn Eesti VÕI e-posti aadressile casting@opera.ee. Vajadusel lisainfo tööpäeviti tel 683 1315.

Pärast kandideerimisavalduse saamist võtame teiega ühendust, et täpsustada kandideerimise üksikasju!

audition_west-side-story-est

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.