Uudised

Rahvusooper sai Amservilt kaks uut Toyota Proace Verso väikebussi

18.10.2017 / Lisanna Männilaan

amserv_estonia_uudis

Amserv Grupi tegevdirektor Rene Varek andis täna Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäele üle kaks uut Toyota Proace Verso ruumikat ja mugavat bussi. Amserv on rahvusooperi peasponsor juba 2009. aastast ja erinevad mudelid on sõidutanud Estonia tehnilist meeskonda ning teatri külalisi nii Eestis kui ka lähinaabrite juures.

Rene Vareki sõnul on suur rõõm taaskord rahvusooperile uued võtmed ulatada. „Eesti ettevõttena on meie missiooniks juba pikka aega olnud Eesti kultuuri toetamine. Amservi üheks olulisemaks väärtuseks on hoolivus ning lisaks oma klientidele ja töötajatele hoolime me ka kultuuri edendamisest. Meie väärikas rahvusooper on üks suur osa sellest. Rahvusooperi autovalikul pöörame alati tähelepanu nii mugavusele kui turvalisusele. Soovime muretuid kilomeetreid uute Toyota ProAce Verso väikebussidega!” lisas Varek.

Rahvusooper Estonia annab igal aastal umbes 20 etendust väljaspool Tallinna – Paides, Pärnus, Viljandis, Tartus, Jõhvis, Haapsalus jm. Lisaks reisib väikebussidega Estonia noorteprojektide meeskond, kelle viimased, ooperit ja balletti tutvustanud ringsõidud viisid Hiiumaale, Lääne- ja Ida-Virumaale ning Kesk-Eestisse. Seoses Eesti Vabariigi suure juubeliga on peatselt kavas mitu ringreisi lähinaabrite juurde – estoonlasi ootavad Peterburi, Soome, Läti ja Leedu teatrisõbrad.

Fotol: Rene Varek, Aivar Mäe ja Eesti Rahvusballett.
Foto: Pille Riin Pettai

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.