Uudised

Estoonlaste kevadlaadal 1. juunil on letid kraamist lookas

31.05.2017 / Ülla Veerg

kevadlaat

1. juunil kell 15.45-18.00 toimub Estonia talveaias traditsiooniline estoonlaste kevadlaat. Taaskasutus kogub hoogu ka Estonia teatris ja nii ei visata ühtegi asja ära mõtlemata, kas sellele saab veel uue elu anda. Laadal saab uue võimaluse grimmitoa vana mööbel, kangajäägid, rekvisiidid, kolm talveaia palmi ning kõik muu, mille estoonlased oma kappidest teisele ringile toovad. Esemed on müügi soodsate laadahindadega.

Estonia tekstiilikunstnik Lee Sakk on käinud onu Tik-Taki juures ametit õppimas ning lööb kaasa Eesti kelladisaini ettevõttes Sody Design. Sody Designi kelladel on erinevate linnade koordinaadid ning vahetatavad tekstiilrihmad.

Saaliadministraator Carol Männamets toob müügilettidele juba eelmisel aastal kuulsust kogunud koduveinid, Liviko omalt poolt pakub degusteerimiseks Fentimansi limonaadi. Sellel, kes hindab vitamiine, tasub sammud seada riietaja Sandra Veldre toormahlade ja toorkookide leti juurde.

Laadale kohaselt on uhkelt lookas ka toidulett. Müügil on suitsukala, marineeritud angersäga, suitsuliha ja vorste, kõik eestimaiste meistrite toodetud.

Kooriartisti Aule Urb on müügiks meisterdanud unenäopüüdjaid. Müügile saabub ka keraamikat, kodutekstiili, ehteid, raamatuid jpm.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.