Blogi uudis

Rahvusooper Estonia lõpetas haridusprojektide hooaja

19.05.2017 / Liina Viru

tunnuspilt

Eile toimus rahvusooperi Sinises saalis traditsiooniline haridusprojektide hooaja lõpetamine. Sinna oli kutsustud nii laste- ja noorteprojektide läbiviijad kui parimatest parimad joonistajad ja kirjutajad, kes lõppeva hooaja jooksul projektides osalesid ning arvustuste ja joonistuste näol tagasisidet andsid.

Tänuüritusel jagati tublimatele lastele kingitusi, söödi vahukooretorti ning pärast auhinnatseremoonia lõppu jäid osalejad vaatama balletti „Bajadeer“.

Haridusprojektides „Punamütsike ja seitse pöialpoissi“, „Balletilugu“, „Ka ooper kõlab tuttavalt“, „Päikesekuningast Kratini“ ja „Kontsert kõige pisematele“ osales lõppeval hooajal üle 10 000 lapse ning tagasisidet andis neist mitusada lasteaia- ning koolilast.

Rahvusooper tänab kõiki osalenud lapsi ja koolide-lasteaedade õpetajaid. Eriline tänu aga kuulub haridusprojekte läbi viinud rahvusooperi töötajaile, kelleks on Priit Aimla, Aare Kodasma, Merit Männiste, Lemme Saarma, Triin Ella, Kerstin Tomson, Henno Soode, Mati Leibak, Eivin Toodo, Anneli Tohver, Hedi Pundonen, Daniel Kirspuu, Heidi Kopti, Jevgeni Grib ja Vladima Jeremjan.

Auhinnad oli lastele välja pannud Rahvusooper Estonia, Rahva Raamat ning Kalev.

Rohkem infot haridusprojektide ja muu noortele suunatud tegevuse kohta rahvusooperis leiad aadressilt: www.opera.ee/noored

Näitus parimatest joonistustest on avatud teatri fuajees hooaja lõpuni.

Fotod: Agnes Aus

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.