Uudised

Tele2 Eesti ja Rahvusooper Estonia tulevad meestele naistepäeval appi!

08.03.2017 / Stina Vürmer

savoy_naiste

Kõik mehed, kel puudub seni hea idee, kuidas oma naist tähtsal päeval üllatada, on oodatud täna Tele2 esindustesse, kus Eesti parimad ooperisolistid salvestavad igale soovijale tasuta personaalse tervituse, väikese viisijupi või armastuslaulu, millega kaasa pahviks lüüa.

“Kindlasti on nii mõnelgi mehel midagi sellist, mida pole seni ise söandanud naisele öelda või ei ole selleks lihtsalt sobivat võimalust leidnud,” selgitas Tele2 klienditeeninduse direktor Sirli Seliov ning lisas, et just seetõttu otsustatigi meestele appi kutsuda Estonia teatri ooperisolistid Oliver Kuusik, Mart Laur, Mart Madiste ja René Soom. Seliovi sõnul ei ole ooperilauljatele romantilised žestid ja tundeküllased laulud mitte mingi väljakutse.
“Tänu neile ongi igal mehel võimalus oma tüdruksõbrale, abikaasale, emale või mõnele teisele tähtsale naisele kinkida midagi täiesti ainulaadset – videole salvestatud personaalne laul, luuletus või tervitus, mille esitavad Eesti hinnatumad ooperisolistid.”
Selleks tuleb mehel kaasa võtta oma nutitelefon ja minna täna kell 15–18 Foorumi või Rocca al Mare Tele2 esindusse, kus lauljad kõigile soovijatele videoid salvestavad. Kõik, kes oma video ooperilauljatega ka Facebooki või Instagrami postitavad ja lisavad sellele juurde #Tele2naistepäev, saavad endale ja oma kaaslasele kingituseks ka Estonia teatri piletid.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.