Esileht

5 põhjust, miks tulla Estoniasse „Armujooki“ vaatama

30.05.2017 / Stina Vürmer

armujook5p

Estonia Seltsi juhataja Mart Mikk toob välja viis põhjust, miks „Armujooki“ Estoniasse vaatama tasub tulla:

 1. 1. Lavastaja Georg Malvius
  Eestis põhiliselt muusikalide lavastajana tuntud Georg Malvius on loonud vaatemängulise ja kaasakiskuva show, milles on arvukalt vahvaid detaile kuni mitmesuguste sõiduvahenditeni laval – auto, mootorratas ja jalgrattad. Mis on eriti nauditav: iga karakter laval elab justkui oma elu, isegi teisel ja kolmandal vaatamisel avastad üha uusi ja uusi nüansse.
 2. 2. Meie solistide ülihead sooritused
  Donizetti muusikat on kerge kuulata, kuid mitte ilmtingimata kerge esitada. Tasub kaasa elada ja nautida eesti lauljate head taset!
 3. 3. Konkreetne lugu
  „Armujook“ on maailmas üks vähestest päriselt koomilistest ooperitest. See on väga hea meelelahutus,  laval toimub palju naljakaid ja värvikaid juhtumeid. Ei ole üldse patt kõva häälega saalis naerda!
 4. 4. Lavakujundus
  Kunstnik Ellen Cairns kujutab laval väga tõetruult üht väikest Sitsiilia küla Itaalias. Kindlasti pakub see silmailu neile, kes ootavad ilusaid ja ajalooliseid visuaale. Samuti annavad Malviuse fantaasiale vunki juurde külaelanike värvikad kostüümid.
 5. 5. „Una furtiva lagrima“
  Kui ooperite puhul võib rääkida megahittidest, siis Nemorino kavatiin „Una furtiva lagrima“ on kindlasti üks nendest, mida kõik mõttes kaasa ümiseda oskavad.

Etendused 2. ja 17. juunil

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.