Esileht

Märts on teatrikuu

02.03.2016 / Stina Vürmer

uinuv_blogi

Teatrikuul kutsub rahvusooper kõiki teatri repertuaarist sobivat etendust leidma! 4. märtsil etendub hooaja viimane „Boheem“, kus Rodolfona astub lavale külalistenor Michael Wade Lee (USA). Puccini ooper toob lavale Pariisi pöörase elurütmi ning noored, rõõmsameelsed ja muretud boheemlased.
Taas on mängukavas noorteooper „Prints ja kerjus“. Rahvusooperis Estonia mängivad äravahetamiseni sarnaseid poisse Andres Köster ja Andero Ermel (Tallinna Linnateater). Etendused 5. ja 19. märtsil.
Hea annuse lõõgastust ja säravaid etteasteid pakub Mart Sanderi lavastatud operett „Savoy ball“. 1930. aastate Hollywood on publiku ees 15. (välja müüdud), 16. ja 30. märtsil. Ballettidest on taas laval Tšaikovski „Uinuv kaunitar“. Tuntud muinasloo lavastaja on Toomas Edur. Etendused 9., 19. ja 23. märtsil.

Juba kuuendat korda annab teatrikuu raames Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank välja publikupreemiat nais- ja meessolistile. Ooperikülastajad saavad oma lemmikuid valida märtsis Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast. Kohapeal tuleb täita ankeet ja postitada see teatri fuajees asuvasse SEB publikupreemia postkasti hiljemalt 30. märtsil toimuva “Savoy balli” lõpuks. Kõikide ankeedi täitjate vahel loosib Rahvusooper Estonia 30. märtsil välja kümme 20-eurost kinkepiletit.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.