Uudised

G4Sist saab Rahvusooper Estonia peasponsor ja turvapartner

18.11.2015 / Ülla Veerg

g4s_logo

G4S juhatuse esimees Priit Sarapuu ja Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe allkirjastasid kolmeaastase koostööleppe Eesti kultuurielu toetamiseks. Järgmisel kolmel aastal toetab G4S Eesti Rahvusooperi kunstilist tegevust, samuti on G4S Rahvusooper Estonia turvapartner.

„Kultuur ja turvalisus on mõlemad hädavajalikud, et me kõik saaksime ennast tunda igapäevaselt hästi ja elada täisväärtuslikku elu,“ ütles Priit Sarapuu. „Olen Estonia maja sage külaline ja hindan väga kõrgelt siinsete inimeste panust Eesti kultuuri.“

„Rahvusooper Estonia turvapartnerina hoolitseme selle eest, et nii Estonia töötajate kui ka külaliste turvalisus oleks maksimaalselt hästi tagatud,“ lisas Sarapuu

Rahvusooper Estonia peadirektori Aivar Mäe sõnul on väga rõõmustav, et Eesti suurim turvaettevõte Estoniale õla alla paneb. „Kuna G4S on nüüdsest meie partner, siis saab koostöö olema igapäevane,“ ütles ta. „Suursündmuste korraldajana peame oma külastajate turvalisust väga tähtsaks ja G4S kui hinnatuim lahenduste pakkuja sel alal on kindlasti meile tugevaks partneriks,“ lisas Mäe.

Lisaks Rahvusooper Estoniale toetab G4S Eesti Korvpalli Noorteliigat, Eesti Võrkpallikoondist, BC Kalev Cramot, TTÜ Rocki, jahilaskmise Eesti meistrit Andres Kulli ning maratonijooksjaid Leila, Liina ja Lily Luike.

G4S Eesti käive oli 2014. aastal 59,5 miljonit eurot ja töötajate arv üle 2600. G4Sil on üle 48 000 püsikliendi ning ettevõttele kuulub Eesti Turvaettevõtete Liidu andmetel 42% Eesti turvaturust ja 50% Eesti valveteenuste turust.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.