Uudised

Estonia töövahetuspäeval astub Toomas Edur taas lavale

10.11.2015 / Ülla Veerg

Toomas Edur

11. novembril toimub Rahvusooperis Estonia traditsiooniline töövahetuspäev nimega “Sassis päev”. Päeva eesmärgiks on kolleegidele oma tööst aimu anda ja uusi ameteid proovida.

“Töötamine tavapärasest erineval ametikohal annab suurepärase võimaluse vaadata kolleegi tööd teise pilguga. See on igapäevasele rutiinile toredaks vahelduseks ja aitab tugevdada meeskonnatunnet,“ ütles teatrijuht Aivar Mäe. “Kõigele lisaks saame hindamatut tagasisidet ja ettepanekuid ning mitmeid ümberkorraldusi on ka ellu viidud.”

Sel aastal vahetavad ametikohti 55 Estonia töötajat ja üllatusi jagub nii estoonlastele kui ka teatri külastajatele terveks päevaks. Peadirektori toolile istub baleriin Triinu Leppik-Upkin. Infolauas võtab külastajaid vastu Helen Lokuta, piletikassas teenindab Aivar Mäe, balletitunnis harjutavad Oliver Kuusik ja Risto Joost, lavameistrina tegutseb Mart Madiste ja Pavlo Balakin teeb haldustöid. Saaliteenindajatena on tööpostil Heli Veskus, Rauno Elp ja Andres Köster ning baaris jagab sööke-jooke Hirvo Surva. Peakokk Kalvi Sedrik liigutab kulpi värviköögis.

Õhtune “Bajadeeri” etendus algab dirigent Aivar Mäe juhatusel ja üle aastate astub taas lavale Toomas Edur.

Töövahetuspäev toimub Estonias kolmandat aastat.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.