Uudised

8. mail toimub noorte balletiklubi teine kokkusaamine

04.05.2015 / Ülla Veerg

tuhkatriinu voorasema

Eesti Rahvusballett kutsub 8. mail kell 17.30 kõiki huvilisi Estonia talveaeda noorte balletiklubi teisele kohtumisele. Kokkusaamine on pühendatud kaasaegsele balletile „Tuhkatriinu“, mis etendub samal õhtul kell 19.00 Estonia teatrisaalis. Kohale tulevad ja „Tuhkatriinust“ räägivad Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur, “Tuhkatriinu” koreograaf-lavastaja ning libretist Marina Kesler ja solist Eve Andre-Tuga.

Balletiklubi on loodud Eesti Rahvusballeti kunstilise juhi Toomas Eduri algatusel. “Mul on väga hea meel, et lõpuks ometi on saanud teoks minu kauaaegne unistus tutvustada balletifännidele lähemalt meie truppi, tööd ja tegemisi,” sõnas Edur.

Balletiklubi hakkab kokku saama iga paari kuu tagant. Klubisse kutsutakse külalisi rääkima erinevatest ballettidest ja arutletakse koos nende üle. Balletiklubi on peamiselt suunatud noortele vanuses 15-26, kuid oodatud on kõik asjast huvitatud!

Noorte balletiklubi on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: http://goo.gl/forms/6gCHWgu0mC

Etendusele „Tuhkatriinu“ on pileteid võimalik osta siit: http://www.opera.ee/lavastus/tuhkatriinu/, õpilaspileti ettenäitamisel kehtib 50% soodustus.
Event Facebookis: https://www.facebook.com/events/841549072583444/

 

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.