Uudised

Viiendat aastat järjest valib publik Rahvusooper Estonia armastatumaid soliste

13.03.2015 / Ülla Veerg

Faust_kloun

SEB, 13. märts 2015 // Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank annab tänavu viiendat korda välja publikupreemiad nais- ja meessolistile, kelle valivad välja ooperikülastajad.

Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast selguvad võitjad vaatajahääletuse tulemusena ja kumbki publiku lemmik saab 1300-eurose preemia. Teatrikülastajad saavad anda hääle oma lemmikule kui külastavad Estonia teatrit kuni 28. märtsini. Seekordsed laureaadid saavad teatavaks 29. märtsi ooperi “Rinaldo” etendusel.

“SEB ja Rahvusooper Estonia hea koostöö on kestnud juba üle tosina aasta, mil alustasime Estonia toetamist kuldsponsorina. Kõigile meile meeldib saada tunnustust ja kiitust silmapaistva töö eest. Publikupreemia on meie panus ja koostöös teatrikülastajatega, kui tunnustame soliste mitte ainuüksi saalis kõlava aplausiga. Aastas korra valime publiku lemmikud ja sellest on saanud tänaseks juba kena traditsioon,” lausus SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Eerika Vaikmäe-Koit.

2014. aastal pälvisid SEB publikupreemia Juuli Lill ja René Soom. Kõikide hääletanute vahel loosib rahvusooper 1. aprill välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Täpsemalt saav SEB publikupreemiaga tutvuda http://www.seb.ee/publikupreemia

Lisainfo:

Evelin Allas

kommunikatsioonijuht

turunduse ja kommunikatsiooni divisjon

SEB

telefon +372 665 5649

mobiil +372 511 1718

aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn

e-post evelin.allas@seb.ee

www.seb.ee

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.