Uudised

5. septembril kell 12 algab kolm päeva kestev festival “Estonia teatrilaat”

05.09.2014 / Ülla Veerg

laat_300x180

Täna, 5. septembril algab kolm päeva kestev Estonia teatrilaat, mis juhatab sisse rahvusooperi 109. hooaja. Maratonlaada esimene päev on pühendatud balletile ja teatri kõrvale püstitatud suurel välilaval saab kella 12-17 jälgida Eesti Rahvusballeti treeningtunde, kuulata endiste esitantsijate Tiiu Randviiru, Aime Leisi, Kaie Kõrbi ja Age Oksa meenutusi, jälgida balletiproove Toomas Eduri juhtimisel ning tutvuda Tallinna Balletikooli tegevusega. Kell 21 õhtul toimub suurejooneline balletigala.

6. september on ooperipäev, mis algab kell 12 beebikontsertidega ja lõpeb kell 20 piduliku galaga. Päev mahutab tsirkusestuudio lavastuse, kostüümiparaadi, EMTA tudengite kontserdi, grimmikunstiga tutvumise ja koorikontserdid.

7. septembril kell 12-15 on kavas traditsiooniline laadapäev, kus kolmetunnise kontserdi käigus antakse ülevaade kogu algavast hooajast ja Estonia maja ümbrus on täis eripalgelist rõõmsat laadamelu ja kauplemist. Avatud on ooperi- ja balletimaa, laste- ja spordiala, kirbuturg jpm. Külastajate abiga valitakse välja Estonia uus majakook.

Kõigil kolmel päeval toimub soodsate piletite, meenete ja kostüümide müük ning avatud on kohvikud. Laat on külastajatele tasuta. Lähem info kodulehelt: Teatrilaat

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.