Uudised

SEB kliendid eelistavad pangakaardil Estonia etendusi ja Wiiralti teoseid

27.05.2014 / Ülla Veerg

pipi_300x180px

SEB värske statistika näitab, et SEB Pildikaardi omanikud valivad erikujundusega kaardile enim Rahvusooper Estonia säravaimate etenduste fotosid ja Wiiralti teoseid. Oma pildiga kaartidest on populaarseimad looduspildid ja urbanistlikud vaated.

Kaardiomanikud saavad oma uuele kaardile valida pildi ka isiklike fotode seast. Isikliku fotoga kaardid moodustavad kõikidest väljastatud Pildikaartidest ligi 30 protsenti. Kui eelnevatel aastatel on esikohal olnud perefotod, siis viimasel aastal on esikohale tõusnud looduspildid, seejärel hobisid illustreerivad fotod ning alles kolmandana perepildid.

„Meie klientide sümpaatia Pildikaardi disainimisel kuulub nii kunsti- kui teatrivaldkonda. Kliendid soovivad valida oma pangakaardile pakutavate pildinäidiste seast Rahvusooper Estonia tuntumaid lavatähti ja emotsioone. Vähem oluliseks ei saa pidada ka vaba aega ja hobide tähtsust, mida soovitakse oma kaardile jäädvustada. Kliendile meeldib, kui tema pangakaart on tema enda disainitud ja meenutab talle mõnd meeldejäävat elusündmust“ ütles SEB Jaepanganduse ja tehnoloogi valdkonna juht Eerika Vaikmäe Koit.

Kehtivaid SEB Pildikaarte on värskete andmete kohaselt 82 905, neist deebetkaarte 78 641 ja krediitkaarte 4264. SEB Pildikaartide osakaal on 17 protsenti deebetkaartide hulgast, krediitkaartidest aga tagasihoidlik 5 protsenti.

Deebet-Pildikaart on maksevahendina sarnane krediitkaardiga – selle abil saab sooritada internetioste ning välismaal hotelli broneerida ja autot rentida. Samuti Pildikaartide alla kuuluv Apteegikaart toimib kui tavapärane deebetkaart, kuid annab soodustusi 170s apteegis üle Eesti. Apteegikaart on Pildikaartidest üks populaarsemaid, kaarte on väljastatud 28 312.

SEB Pildikaart eraisikule maksab 3,2 eurot. Juuniorpaketis ja seeniorpaketis on pildikaardi väljastamine tasuta. SEB Pildikaardi tellimiseks ei pea SEB-s kontot olema. Kui Teil ei ole SEB-s arvelduskontot, avame selle kaardi kätteandmisel. Eraisiku Pildikaardile kehtib tavalise deebetkaardi kuuhooldustasu, kuid kui klient on liitunud mõne SEB Paketiga, on Pildikaart kuuhooldustasuta.

SEB väljastab pildikaarte alates 2006. aasta oktoobrist. Eestis on kasutusel üle 80 000 SEB Pildikaardi.

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil +372 511 17181
e-post evelin.allas@seb.ee
www.seb.ee

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.