Uudised

19. märtsil algab Estonia teatribussinädal

17.03.2014 / Ülla Veerg

buss_v

Alanud nädalal, 19.-23. märtsini ootab Rahvusooper Estonia teatrisõpru Tallinnasse teatrisse – Estonia teatribussid võtavad huvilisi peale Viljandist, Võhmast, Türilt, Paidest, Narvast, Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Rakverest, Pärnust, Pärnu-Jaagupist, Järvakandist ja Raplast. Kolmel päeval (21.-23. märtsini) pääseb eribussiga Estoniasse ka Tartust, peatused on Puurmanis ja Põltsamaal. Bussid toovad otse teatriukse ette ja viivad pärast etendust koju tagasi.

Kavas on uued ja populaarsed lavastused – ooperid „Boheem“ ja „Faust“, ballett „Bajadeer“, operett „Silva“ ja muusikal „Pipi Pikksukk“.

Kogu pere kultuuripühapäeval, 23. märtsil viiakse teatrikülastajad enne „Pipi Pikksuka“ etendust kunstimuuseumisse. Mikkeli muuseumis külastatakse värskelt avatud näitust „Kuldaja värvid. Eesti klassikaline maalikunst Enn Kunila kollektsioonist“ ja heidetakse pilk kirgliku kunstikoguja maailma. Kadrioru kunstimuuseumis tutvutakse barokklossi peasaali tiivuliste inglitega ning Euroopa ja Vene kunsti pärlitega.

Soodsaid teatripakette hinnaga 19-26 EUR saab tellida telefonil 683 1210 ja osta Estonia teatri kassast, Piletimaailmast ning Piletilevist. Paketti kuuluvad edasi-tagasi bussipilet ja teatripilet, kultuuripühapäeval ka näitusepilet. Pakette saab tellida kuni bussides kohti jätkub.

Teatribussi toetavad SEBE ja Selver.

Telli uudiskiri

Telli rahvusooperi uudiskiri, et olla kursis värske info ning heade pakkumistega.
Uudiskiri saadetakse välja kord kuus.